bugün

henüz büyük derdi olmamış yazarlardır. ya da fetocudur.
bizden değildir.
Illa şakirt olması gerekmeyen yazarlar.
tercihine saygı duyulan,bir yazardır.
domuz eti de yemezler. dahi miyim, neyim?*
Alcohol free yazarlardır
(bkz: bsgaq)* *
hayatinda bir zevkten mahrum kalmistir. deniz kiyisinda 3 bir icip kafa dagitmak mi yoksa kahve, ice tea, cay icerek boktan hayatina devam etmek mi? sorusunda her daim boktan hayati tercih edenlerdir.
içinde benimde bulunduğum yazar grubudur. tabi ki cumartesi akşamına kadar.
başbakanlarını dinleyip üzüm yiyen yazarlardır.
içki içmeden de kafa bulan yazarladır.
--spoiler--
bedava yaşıyoruz, bedava.
--spoiler--
içki içince büyüdüğünü zannedenlerin şaşırdığı yazardır.

evet sıkıntımda oldu ve kafayı bulmadan savaştım sıkıntılarla, fetullahçı da değilim yada dini manada herhangi bir yere bağlı değilim, içsem ailemede söylerim çekinmem bizimkilerden ama hiç içmedim,içkili ortamlarda da bulundum ama içmedim.
bizden değildir.*
angelnurse'den de değildir çünkü oda alkoliğin tekidir.
atatürkçü ve laik olduğunu açıklayarak bu ankete katılmak zorunda kalan yazardır. çünkü bizimkilerin önyargısı antilaiklerden de beter.
fark etmez, bunların bazıları içmeden sarhoş olabilen yazarlardır.
bir beyni ve hedefi olan ve bu sebeble aklı,dikkati kendine lazım olan ve içkiyle hiçbir sorunun çözülemeyeceğini,bilakis kötüleşeceğini de bilen yazardır.

ilerlemiş yaşına rağmen ergen beyinlilerin düştüğü özentilik tuzağına düşen paparazzi-film özentilerine* kahkaha ile gülen yazardır.

sağlığının ve hayatının değerini bilen,kapitalist* kartel para babalarına parasını kaptırmayacak kadar zeki ve olayların farkında olan gerçek yazardır.
Alkol bütün kötülüklerin başıdır.Fakat yaşasın kötülük......
(bkz: şakirt)
sporcu yazardır.
alkol almamanın günlük hayattaki avantajlarını anlayabilen yazarlardır.
Hayatın ayık olarak daha güzel yaşandığının farkında olan yazarlardır.
hayatında hiçbir şey kaybetmeyen yazardır. tam tersi en azından içkiye vereceği para cebinde kalır. sarhoş olup orda burda rezil olmaz ve de en sonunda iğrenç şekilde her yere kusmaz.
dertle, fetoyla ya da başka bir şeyle ilgisi yoktur, kişisel tercihtir.
içkinin zararlı olduğunu bilen yazarlardır. size ne milletin içkisinden *
bu işe bile şakirtleri katmayı başaranlar var ya helal olsun.
(bkz: içmemek)