bugün

doktorların sık sık dile getirdiği gerçektir. inanmayan açar okur öğrenir.
yanlış bilinen gerçektir. inananlar gelir içki içenlere domalır* ve test edebilir.
büzzüğü yerse.
itiraz edenlerin güldürdüğü gerçek.

olabilir yani utanmaya gerek yok.

yazıyı okuyun da bari bazı şeyleri öğreniniz.

http://www.alkolunzararla...nsel-hayata-etkileri.html
aslında erkeklerin içki içtikten sonra penisi kalkmaz olacaktır. evet içki içtikten sonra penis bir süre kalkmaz ama başlıkta ve iddiada sankı bır daha hiç kalkmaz denilmiş gibi. ayrıca ne idüğü belli olmayan dandik bir sitenin bi sitenin referans olarak gösterilmesi de çok absürd olmuş.
memleketimden gelen bir aşkla yıllardir içerim. Düzenli olarak 18 yıl oldu. Lise ve üniversite hayatımda çeşitli uyuşturucuları da denedim şimdi bıraktım biri hariç. son 8 yıldır kokain ve alkolü birlikte almama rağmen bir kere bile teklemedi. yani iddia eden varsa buyursun gelsin.
Tanım: iktidarsız yazar uydurması.
"içki içen erkeklerin penisi kalkmıyor ise, bunca zamandır söylenen "sarhoştum hatırlamıyorum" bahanesi uydurma mıdır?" sorusunu akla getiren söz öbeğidir.
yanlistir. sarhos olduktan sonra gayet de sevisebiliyoruz efendim.
sınırı aşıp da saatlerce performans göstermişliği vardır, ayakta alkışlanası hallere gelmiştir hatta...
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
şarap hariçmiş. afrodizyak mı ne haltsa var ya. ama içmeyin abi, kötü bişey.
sadece erken boşalma sorunlarını aşarlar. uyuşturucu alındığında kalkmaz.
'Sarhostum hatirlamiyorum'u yalanci cikaracaktir.
hususi kız düşürebilmek için içki içen tiplerin cirt attığı bir ülkede pek siklenmeyecek gerçek sanılan önerme.
bende once kaldirip sonra icerim...