bugün

aslında başlıkta kastedilen, tüm kötü olayları, tartışmaları içinde biriktiren sevgilidir. olayın ilk başında hiç bir şey söylemez daha sonra öyle bir zamanda suratınıza çarpar ki sizi ve ilişkiyi çıkmaza sokar. hele bir de bu sevgilinin aynı karakterde bir de annesi varsa siki tutmuşsunuz demektir.
(bkz: yanardağ)
(bkz: kaçın patlıyacak)
bazi insanlar vardir yasananlari affeder ama unutamaz. ne yaparsa yapsin yasananlar aklinin bir kösesinden asla cikmaz. yani amaci özel biriktirmek degildir illa. elinden gelen cok bisey yoktur ama.
birikimli sevgilidir.
neye kızdığını söylemeyen sevgilidir. mütemadiyen trip yapar.
patlayacagi andan kacilmasi gerekir yoksa dusunmesi bile korkunc. *
patlamayı kafaya koyduysa ota boka çemkirebilir dikkatli olunmalıdır...

(bkz: kork benden)
hazmetmesine bağlı olarak, kusma eylemini gerçekleştirip, gerçekleştirmeyecek olan sevgilidir. büyük ihtimalle birinci şık üzerinde durmak lazımdır.
en olmadık bir zamanda eteğindeki taşları ortaya dökecek olan sevgilidir.ilişki için kendini gizleyen bir tehlike olabilir.
çöplük gibidir. derhal terk edilmelidir.
Size Dünya'yı dar edecek olan sevgilidir. Biriktirdiklerini 10 la çarparak büyük bir şelale oluşturacağından, şaftınız kayabilir ve sudan çıkmış balıktan beter bir duruma düşme ihtimaliniz de kuvvetle muhtemeldir.
bir süre sonra kabız olur.
-beş saattir kakamı tutuyorum necla...
2 yıl içinde patlayacak sevgilidir.. her zaman da eski defterleri açarak kafa ziker.. tamam unutma ama sürekli hatırlatıp zehir de etme be güzelim ya..
her ilişkide her zaman mutlu anlar yaşanmayabilir. bu gayet normal durumken, taraflardan biri yaşanan mutlu anlardan çok, bu kriz anlarını, karşı tarafın yaptığı bir mallığı, günü geldiğinde kullanılmak üzere bi yerlere saklanan mermi gibi hafızaya kazırsa, ki çokça yapılan bi hatadır. evet o mermi mutlaka ilişkiyi, sevgiyi öldürecektir.
-sevgilim noldu neye kızdın ?
-yok bir şey.
diyaloğunu yaşayacağınız sevgilidir.
Gül gibi geçinirsiniz. Tek sorun bardağın son damlasıdır. Eğer o damlayı taşırırsanız 5 yıl önceki olaydan bile kavgaya başlayabilir. Hadin geçmiş olsun dikkat etmek gerekir.
gazını biriktirmesin kurban olam.
En boktan,bir yılımı verdiğim sevgili tipidir.ne varsa için de tutar tutar sonra birden öğğğ.(kusar).yok sen bana şunu yaptındıy da ben de ondan sana şunu yapıyorum da.neden kalandın diye sorarsın?seviyorum derler hem.yapılan hiçbir şeyi unutmaz.size de söylemez.hayır madem unutmuyorsun söyle madem.ben unutuyorum kardeşim.sonra o bütün yaptıklarınızı bir bir başınıza kaka kaka,acısını çıkarır.bu sevgi değil.
Ama siz hala o mutlu olsun istersiniz.bir derdi vardır bilirsiniz.keşke benimle konuşsa diye üzülürsünüz.ama boşunadır.sevgiliyken konuşmayan insan,ayrıldıktan sonra niye anlatsın derdini.değil mi?bu da sizin bostanlığınız olur işte.siz iyi misiniz diye sorarsınız?mal mal verilen tek cevap.iyiyim sağol.hala siktiminin gururunda, sinirindedir.