bugün

çıktıktan seneler sonra rastladığım ve günümüz insanının iç sesini birebir konu almış bir film. günümüz özgüvensiz insan ilişkilerinin nasıl başladığını ve nasıl bittiğini tüm çıplaklığıyla anlatıyor adeta.
Engin günaydın filmi bazı oyuncular vardır dursa bile yeter engin günaydın da öyle biri.
içerdeki çocuğun sesidir.
benim onu dinlemem gerekirken onun beni dinlediği sestir.
light in babylon grubuyla yaptığı bölümü çok izlenmeye değer olan trt yapımı bir program.
Oyle bi hatun kalkipda bole sikko bi herife asik olcak, bu herif bu tas hatuna tav yapcak aralarni accak da falan filan... ulan amk varmi bole bi dunya!!
çok güzel filmdir. evet.
bendekinin çenesi düşüktür.
artık tadı kaçmış "üzerine biraz dram serpiştirlimiş komedi" tarzı türk filmleri zincirine eklenen son halkadır.

neyse leyla lydia için derin bir oyhş'tur.
Gayet komik ve sıcak bir filmdi. Kadının adamA aşık olması zaten hikayeyi film yapıyor yoksa günlük hayatta böyle bir kadın böyle adamlara aşık olmaz o yüzden de konu çok sıradan olur film olmaz.
(bkz: the dark passenger)
sik at her şeyi git ebesine kadar diyor!
Beni her daim sikerten sestir.Nereden çıktığını keşfetsem koyacam çocuğu.
her insanın içindeki sestir. her insanın kafasına başka şeyler söyler, başka hisler uyandırır bu ses. bazen aşk, bazen merhamet bazen ise nefret duygularını bu ses söyler sana. kinin varsa bile içindeki ses hep seni yumuşatır. bir kızı görüyorsan bu kızın güzel olduğunu söyler. kısaca vücudumuzun içindeki herhangibir organ gibi işlem görür.
hoş bi hikayenin anlatıldığı yer yer bi şeyler aksettirilen komedi adı altındaki film.

engin günaydın'a duyduğum saygı ve hayranlık beni bu filme götürecektir.