bugün

hamas'ın "ben siyasi kanadım" diyebilmek için "bakın bu da silâhlı kanadım" dediği terör örgütü.

hâl bu ki ikisi de aynı şey.
bildiğin terörist . otobüslerde bomba patlata patlata sivil insan öldüren hayvanat sürüsü.

coluğu cocuğu öldüren israilli siyonist orospu cocuklarından farkı yoktur.
israil ile pkk ile ananlara rağmen, haklı bir mücadelenin, haklı bir davanın, ve nihayetinde hak için batıl ile mücadelenin adıdır izzeddin kassam.
israilin korkulu rüyasıdır:
görsel
Hamas'ın silahlı koludur. Hamas'ın silahlı kanadına bu ismin verilmesinin nedeni, izzeddin El Kassam'ın Filistin'in bağımsız ve "islâmî" bir ülke olması için fikren harekete geçen ve ardından da bu mücadelesini silahlı direnişe çeviren ilk eylemci olmasıdır.
israil tarafından tespit edilmeyi zorlaştırmak için dağınık ve hücresel bir yapıdadır. Herkes herkesi tanımaz. Buna bölüm sorumluları da dahildir. intifada gibi toplu eylemlerde bölüm sorumluları, kendilerine bağlı savaşçıları harekete geçirir. Savaşçılarının bazıları Lübnan'ın güneyinde Hizbullah tarafından eğitilmiştir. *
israil'i an itibariyle füze saldırılarıyla döven mücahitlerdir. dualarımız sizinle aslanlar. anasını sikin israil'in.
Gün icinde biri subay olmak uzere uc siyonist askeri oldurmus hamasin silahli kanadidir.
yeni girilen haberlere bakılırsa 14 çocuk katilini öldürmüş hamasın silahlı kuvvetidir.
şişirilmiş, sike sürülmeyecek tugaylardır. oradan buradan toplama, açlıktan ölmemek için toplanmış. fırtına filan çıksa aval aval bakıp "bu ne la?" diyebilecek cehalette insanlar. hamas'ın kendi çıkarları, saçma sapan stratejisiz hareketleri kendisinden başka herkesi yakıyor. hadi kendini ateşe atıyorsun. o güya çok sevdiğin filistin topraklarını bile bile niye ateşe atıyorsun?
şu ana kadar en az 35-40 israil askerini gebertmişlerdir.
YALAN HABER YAPAN TUGAYDIR! PRG ILE DURAN UCAGIMI DUSURDUN AQ SALAGI, YOKSA USTUN MATEMATIK HESAPLAMALARINLA UCAGIN HIZI, MESAFE, RPGNIN HIZI, MESAFE BOLU, CARP RUZGARIN KONUMU DIYE HESAP YAPIP 1000 METREYEMI ATTIN.
adamların ismi bile güzel. ama gerçekten iyi savasiyorlar.
haklarında çok birşey bilmiyorum ama şunu demek istiyorum. ışid gibi müslümanları mezhebine göre öldürüp cami yıkıyor asıl düşmanlarını görmüyorlarsa, lanetlensinler.
Arap paramiliter silahlı teşkilattır. on tanesini toplasan bir Türk askeri etmez.
Füzelerinin menzilini artırdıkları için artık gazzeden tüm israile füze yollayabilen, tünellerde ayrı bir şehir kuran şanlı direniş ordusu.
gerçek mücahitlerdir.

udrub udrub tel aviv!

https://www.youtube.com/watch?v=I5-2iR_zpbE
gasp edilmiş vatanını savunan hamas'ın silahlı koludur. bunlara terörist diyen terörist değilse de terörist sevicidir.
Şu ana kadar dinlediğim en şaheser Arap marşına sahip bir direniş gerilla ordusudur. israil köpeklerine kan işetemeselerde rahat uyutmamalari kesindir.
isgalci bebek katili israil kopeklerinin korkulu ruyasi, vatanini savunan silahli gucler. allah bileklerine guc ve kuvvet versin.
Abdullah bergusi - yoldaki mühendis kitabını okumanızı, tavsiye ederim. Abdullah bergusi Filistin direnişinin komutanlarından birisi. Ve siyonist yönetim tarafından en uzun hapis cezasına çarptırılan birisidir. Bu kitabını da hapishanede yazdı. Yakın bir tarihte de bu kitabım 2.si çıkmış ama henüz okumadım.
Mevcut yahudiler tarafından empoze edilmeye çalışılan oluşum.
lübnan tarafından bu zaman kadar kısmen destek alıyordu şuan ki girişimler ile o yollarda kesilmeye çalışılıyor.
israil in karada savaşmaya götü yemediği filistin direniş örgütü.
hamas'ın askeri kanadıdır. gönüllü ve eğitimli bireylerden oluşup israil'e tarihinde en fazla direnebilen ve zayiat verdirebilen örgüttür.

keskin nişancılarından birinin geçmişte, tank içindeki israil askerlerini keskin nişancı tüfeği ile avladığı görüntüler yayında kaldığı kısa sürede youtube da infial yaratmıştı.
Yıllar sonra tekrar katıldığım barış temsilcileri topluluğu.
Bekleyin dostlarım, sizlerle amerika yada Hristiyanlardan değil koca bir Araplardan dağ yapacağız.

O Coğrafyada bir tek arap kalmayacak.
sivilleri canlı kalkan olarak kullanmaktan çekinmeyip israil gibi acımasız ve vandal bir ülkenin vicdanına bırakan örgüt.

israil-filistin savaşları davud'dan bile eskidir ama hiçbir zaman bu kadar onursuz olmamıştır bu savaş.