mümkün mertebe imkan ve zaman buldukça şirince'ye giderim, çok insanla tanıştım, hepsi de efendi, muhabbetkâr insanlardı, herhangi bir ahlaksızlıklarını görmedim.

memedali bey buradan izmir halkına selamlarımı yolluyorum.
izmirli değilim. uzaktan yakından da bir bağım yok. ama bu yazdığın ile tüm izmirlilere iftira atıyorsun, zan altında bırakıyorsun. yapılan genelleme doğru değil. her memleketten it de çıkar, yiğit de çıkar. unutma.
kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş.
izmirliler der ki; 'ahlaksızlığı sizden öğrenecek değiliz!' * *
yersiz gereksiz bir genelleme. izmirde de ahlaklı insanların var olduğuna şüphem yok. elbet karşılaşırız.
saçma bir tespittir.
gene donsuz dinci mi silkmişler.
afyonda üniversite okudum. okulda dönen seksi başka yerde görmedim.
bursa da yaşadım. türbanlıların yaptığı fantaziyi okulda görmedim.
istanbulda yaşadım. otobüste tanıştığım kızla yarım saat sonra oteldeydik.
izmire ulaşamayanların bok atması normal. 31 çekmeye devam et delikanlı.
yaranız izmirin cumhuriyetci olması ise, bu ahlaksızlığa bir partinin %37,si dahilmi. yoksa onlar başka eyaletindenmi.
anandan daha az ahlaksız olmaları.
su götürmez gerçektir.
bilinen bir durum.
ya sizin alıp veremediğiniz nedir bu izmirle? bırak biz takılalım ahlaksız modumuz da. buradan sallaması kolay ama izmire geldiğiniz de hepinizin kafasında ki fikirler aynı.
ben izmirliyim ve izmirlilik ahlaksızlıksa ben en ahlaksız insanım.

bana ahlaklı diyeceklerine izmirli desinler, kesinlikle onur duyarım.
Be hey arxagellou sen diyorsun onlar türk yani izmirli değiller gerçek izmirliler yunandır diye

https://www.google.com/ur...&ust=1536184231864253

Aha atayım da millet gerçek izmirli görsün hakkatten dedikleri kadar var
Ortadoğulu lütfen.
Biliyoruum izmirlilerle uğraşmadan duramıyosunuz çünkü kıskanıyosunuz artık itiraf edip kabullenin. Yoksa neden bi konyalıları değerlendirmiyosunuz da hep izmir.
izmir kökenli olmayıp izmire göç eden ve sokakları, güzelim kıyıları, barları, izmir'in izmir'i hatırlatan güzelim ara sokaklarını inanılmaz ahlaksız ve rahatsız edici insanlar teşkil ediyor.

adam giritliyiz der, ülke dışına çıkarsın, karıya kıza yukardan aşağı bakar ve taciz eder.

evet izmir'in insanı kendi kendine bırakmayan dikkat çekme meraklısı salak bir insanı var. istanbullu daha iyi.
Doğrudur ama şu an yaşayan türk kökenli sahte izmirliler değil he gerçek izmirliler hani şu helen kökenli olanlar.
anadolunun olmayan görüşü gerekli değil.
sözlük içerisinde görünen gerçektir. hemen bir çirkefleşme hemen bir küfürleşme. olsun sizi de adam edecez eğitip topluma kazandıracağız. evet.
bakın hemen küfürle savunma. sonra neden ahlaksız diyorsunuz. ahlaksızlar sizi. evet.
(bkz: susadıkça ver ağzıma dudağı)

Ahlaksızlık tavan yaptı bende.

Su çok güzel gelsene.
çekemeyenlerin bellediği yalandır.

izmirli silksin sizi.
herkesin bildiği acı gerçektir. evet.