bugün

izmir'e yolu düşmüş herkesin bi şekilde öğreneceği gerçektir. kamuoyunda böyle bi algı oluşturulmaya çalışılıyor arkadaşlar ama yemeyin siz bu numaraları. izmir kızlarının ardahan kızlarından tek farkı bakımlı olmaları ve marka giyinmeleri. lan neticede türk kızı. evet.
(bkz: izmir e takılı kalan ibiş)
bornovada ki bir lisenin çıkışını hiç görmemiş yazar söylemidir.
*
güzel yalıda ve bostanlıda hiç çay içmemiş ve şirinyere hiç gelmemiş insan söylemidir.
ege kızlarının geneli güzel olduğu için zannımca yanlış olan düşüncedir.
(bkz: ev yapacaksan tuğladan kız alacaksan muğla dan)
ama yazar arkadaşımız seri şekilde çirkinlere denk gelmiştir belki, o kendi bahtsızlığı.
izmir'in liseli kızları türkiye geneline kıyasla güzel olup bu güzel kızların üniversite okumaya farklı şehirlere dağılmasından ötürü doğru kabul edilebilecek bir ifade.

izmir kızları çirkin lakin izmirli kızlar güzeldir olarak ifade edilip izmir'de kalanların çirkinleri olduğu dile getirilir.
kesinlikle katıldığım önerçöasmdşlöwrmö.
izmir'li kızlar güzel midir? sorusunu merak edenler için;izmir dışından gelen göçler dışında izmir Kızları güzel midir? E güzeldir arkadaş ''gördüm biliyorum yaşadım yaşıyorum...!'' çirkin diyen orjinal izmir'li değildir.
izmirli kızlar güzeldir ama doğal güzel değillerdir makyaj güzelidirler.
bucalılar bile güzel.
bende bir tane var, gayet güzel.
izmir'in varoş mahallesindeki Ardahanlı kız olmasın onlar.
Not: Ardahan'lıdan kastım arkadaşın verdiği örnektir.
abartı güzelliğin ve vücut ölçülerinin getirdiği çirkinliktir.
lafta kalır.
asılsız bir başlıktır. bence çok güzeller abi. bizim bölümde var 4 tane izmirli kız hepside lokum gibi. buradan izmire selam olsun.
gerçeği yansıtmamaktadır,her biri şıkır şıkır maşallah.
çirkin izmirli kızlar genelde izmirli olduğunu üç cümlede bir söyleyerek ego tatmini yaparlar.
yalan len yalan işte, güzeller. neymiş açılıp saçılıyorlarmıs o yuzden dikkat çekiyorlarmış.
kezban gibi çarpık bacakların varsa açılsan ne fayda, hatunlarda vücut var bir kere seviyorum len hepinizi.
test edilip onaylanmıştır. izmir erkekleri daha saygıdeğer ve yakışıklı. izmir li kızlar laçkalşmış ve şımarmıştır.
aksini ispat edecek kanıtın olmadığı gerçektir. hep laf hep laf. kanıt nerede kanıt. evet.
insanların çerçeveleri çamurlu olunca dışarısı da çamurlu oluyor işte.
çirkin yoktur kötü bakmak vardır.
kız değil kadın.
(bkz: ayı).

keşke insanlar hep aynı olmasalar ne güzel olurdu la. neyse güle güle looser olan ve looser kalan arkadaşlar.
izmir candır gidin madem van'a diyarbakır'a.
bazen göz hastanelerinin halkımıza yeterince hizmet vermediğini düşünüyorum.
izmire sonradan yerleşip kabak çiçeği gibi açan kızlar dışında kedi ciğer hikayesidir.
bacakları sütun gibi güzel bence. en azından ne oldukları belli, diğer türbanlılar gibi kinder sürpriz değiller.