bugün

beceriksiz bir insan olduğunuzu gösteren acayip olay.
oysa sokakta bir iki kızı ittirip düşürmek izmirde farzdır.
1 hafta sonra Başaracagimi düşündüğüm eylem. Kanımca zor olmayacak.
sene 2015 olmuş hala kız düşürmek terimini kullananlar var ormandan ayı avlıyor sanki gavat. bir kızla tanışıp anlaşmak flört etmek gibi basit şeyleri bile kafasında acayip yerlere koyarlar sonra neden islam ülkelerinin tamamında bozukluk var sorusunu sorunca rörörö der
yeteneksiz kişi işidir. evet.
Aq izmiri ne zannetiniz lan gelene gecene veriyor sanki kizlar.
Tamam mal olmayan bir erkek biseyler yakalayabilir ama soyle içine sine sine ... bi kiz istiyorsan birazda meziyet sende olacak.
nasıl olur diye düşündürür. evet.
Üzüp, mutsuz eder. Antarktika da soğuk bulamamak gibi bir şey bu.
Ağır asosyallik belirtisidir. Benim kolayca başaracağım iştir.
şaşırtıcı bir basiretsizliktir. evet.
valla boks eğitimim var, sıkıysa düşürmeyi deneyin. yumruğu alnınızın ortasına yersiniz. adamı iki seksen yere sererim.

ayağınızı denk alın yani...
muay thai eğitimimle gelip, sparring sırasında clinch'e girip yere düşürerek mümkün kılabileceğim etkinliktir. *
izmir'e kızlar arası halı saha maçına gidip izmir takımının hiç bir oyuncusunu düşürememektir. beceriksizlik, takacaksın çelmeyi, onun o narin, laik bacağını sahaya yapıştıracaksın. neyse, yapamayanlar varmış.
adama gülerler. evet.
Çelme takmayı tam olarak bilmeyen yazardır.
Kız düşürmek ne, keklik mi avlıyorsunuz? Hayatında belki izmire gitmemiş insanların izmirli kız tanımayan insanların elde edemeyecekleri insanlara bok atma çabasından başka bir şey değil. izmirli kadınlar -keşke tüm kadınlar bunu yapabilse- istediklerini yaparlar, istediklerini yaşarlar. Ancak en başta kız düşürmek lafını kullanacak kapasitedeki insanlara bakacaklarını hiç düşünmüyorum.
yok artık daha neler diye düşündürür. evet.
Çelme takmayı beceremediğinizi gösterir.

Halbuki ben en az 9-10 kız düşürdüm.

Abileri ve babaları beni 3 kilometre kovaladılar ama olsun. Ortamlarda havamız oldu.
Beceriksiz olarak adınızı tarihe yazarsınız. Evet.
Bunlar gibi cahillerin sonradan izmir e yerleşen bayan akrabaları izmirliyim adı altında kabak çiçeği,gibi açılıyorlar ya ordan biliyorlar. Hakiki izmirli kızın kendinden daha adam olabildiğinden haberleri yok tabi. Vasat insanımların kulaktan dolma palavralarla gidip gerçeği idrak etmesi durumudur.
Olmaz öyle şey. Evet.
Abartmayın o kadar da değil. Evet.
zoru başarmaktır.
dogdugumdan beri izmirdeyim. 1 tane bulamadım. nerde bu kızlar amk?
Daha başa gelmeyendir. Evet.