bugün

Bir yandan tanımadığım birisine kin besleyebilirim. Ve bunu öyle güzel yaparım ki kimse benden şüphelenmez.

Tanıdığım herkes çok iyi birisi olduğumu söylüyor. *
değilim.
insanların işlerine yaradığım sürece.
çoğumuz böyleyiz.
iyi den ziyade şuaralar kendimi zır deli , ahmak felan gibi hissediyorum . Bence ben başka bir galaksidenim.
Yani neye göre , kime göre iyi ?
Hidayet , gerçek olan iyilik mi yoksa kötülüğün olmadığı yerdeki iyilik mi ?
Burdan şunu da çıkarabilir miyiz ; kötülük iyiliğin olmadığı yerdir . O zaman ben kötülüğün ve kötü birilerinin olmadığı bir yerde iyiyim kendimce .
Her aksam derenin kenarında içip sızmak haricinde iyi biri sayılırım.
Sanırım.
Herkes kendine ve sevdiklerine iyidir eğer cevreye karsı davranış kast ediliyorsa herkes kötüdür.
görsel
beni kullanamayanlara göre kötüyüm.

gerçek dostlarıma,aileme,sevdiklerime karşı iyiyim.
başarımdan mutlu olanlara göre evet. gerisi kasımpaşa zaten.
Herkes yeterince iyi ve herkes fazlasıyla kötüdür. iyiliği ya da kötülüğü ortaya çıkaran şartlar ve yaşanılan çevredir.
bilmiyorum, genel olarak her anne bizim oğlan çok yakışıklı söylerler fakat benim annemden hiçç böyle söz duymadım.
elimden geleni yapıyorum. potansiyelimde çok kötü olmanın var olduğunun farkındayım.
Kime göre ? Neye göre ? Belirli sınırlar içinde olmadığı için soru olarak kabul etmediğim başlık.
kesinlikle hayır.
Beni seven iyi der, sevmeyen kotu der. Cevabi kisiden kisiye degişir. Sahsen ben bazen kendimi iyi, bazen kotu biri gibi hissediyorum.
değilim maalesef.
kötü biri değilim.
benden iyisi şam'da kayısı. ne iyisi muhteşemim.
Pek sayılmam, biraz kindar biraz umursamaz biraz gözü kara biriyim.
Karşımdaki kişiye göre değişiyor. Kimine göre iyi, kimine göre kötü.
Kim ne ararsa onu buluyor.
ite it, aslana aslan gibiyim
Kötüye göre iyi, iyiye göre kötüyüm.
tabii ki.
Bu da soru mu, yapabilsem alnımdan öpeceğim.