bugün

görsel
81li olduğunu duyunca gidip aynaya baktığım sırp.
makyaji super olan ve vahşi bir yuz hatlari olan kadın.
metrocity katlarında dolanarak biraz zaman kaybı ile elinde telefonla dolaşırken görülebilecek tv ünlüsü.
açıkçası 2 cocuk doğurmuş olmasına rağmen pek çok vuruşu göğüsleyebilecek fiziğe sahip.
gayet uzun boylu zannediyordum, değilmiş. oldukça portatif ve kullanışlı ölçülere sahip olduğunu düşünüyorum.
etrafında gezen tiplerin hayran bakışlarının da gayet farkında olduğu anlaşılıyor zaten sırf bu sebepten dolayı rahat takılabiliyor.
Ten rengi güzel olan sırp kadın.
bizimla deyılsın.
türkiye gibi bir yerde fazla cesur olan modacı. külot giymediğini dile getiren bir elbise giymişti. ayrıca aşırı derece tahrik edici vücut hatlarına sahiptir.
vücut hatları sayesinde erkek milletinin cinsel uzvunu soyadının hakkını verdiği şekile getiremeyeceği erkek olmayan, kadın.
nasıl ki çehov tarzı hikaye varsa bazıları içinde ivana sert tarzı türkçe vardır efendim. ayrıca değirmen gibi de vücudu vardır.
ten rengi ve özellikle saç rengi müthiş olan kadındır. Zaten saçları da çok güzeldir.
ikoncanın tekidir.
(bkz: bizimla deyılsın)
hemcinslerinde bacak yokmuş gibi gözlerinize kadar sokar.
güzel mi değil mi pek umurumda olmayan, bacaktan oluşan hatun. ben birtek tuba büyüküstünü beğendiğim için bizimle deyılsin diyorum ivanacım.
(bkz: i wanna sert) bu kadın ne istediğini biliyor! *
aranızda yakından gören var mı bilmiyorum ama istinye parkta aşırı şekilde karşılaştım. neredeyse her halini biliyorum. aşırı derecede çirkin bi kadın yakından. yüzünde tonlarca iz ve sivilce benzeri şeylerden var. evet.
erkek olsam, bi şekilde ulaşırdım o derece güzel, taş, at, tay vs. *
Kitabı çıkmış. Yorumsuz..
Soyadlarimizin ayni oldugu tarifi imkansiz bayaan.
bal tonları lens kullanır. fakat gözlerindeki fardan bir halt görünmez. kelebek kanadı gibi boyar göz kapaklarını. modadan gerçekten anlar. asaleti vardır.
jüriliğini yaptığı en büyük show programında konuklar arasında bulunan bir modacı ile çekildiği fotoğrafın modacının twitter hesabında paylaşılmasının ardından, göğüs dekoltesinin farkedilmesi üzerine fotoğrafı silinen ikoncan.
görsel
görsel
kibri yüzünden gıcık, güzel kadın.
resimlerden de anlaşıldığı üzere memesi olmayan kadındır.
sunuculuğunu izleyince kesinlikle emin oldum; "bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor."
güncel Önemli Başlıklar