bugün

acıma yetime gelir koyar götüne derlerdi de inanmazdım.

https://twitter.com/Aisha...status/690843279412301825
Gram şaşırmadım.

Ne bekliyoruz ki bunlardan?
orospu çocukluğu parayla değil ki.
kadının yanında 2 tane çocuğu olması hasebiyle daha da üzücü olan durum. muhtemelen o çocuklar geleceğin islam düşmanları olacaktır.
işte beşarın nasıl heriflerle savaştığını görün. adam ülkesinden bunları temizledi
(bkz: sığırmacı)

sığırın tekidir.
Neden o kadının savunulmadığını anlamadığım olaydır. O kadar insan orda o olayı görüyor korkusundan hiçbirşey yapmıyor ah orada ben olucaktım direk dalardım şerefsize evde gaz var mı yok mu diye çakmakla kontrol ediyorum bi tane ayıdan mı korkacağım.
bugunler iyigünleri daha. bitleri kanlansın. silahda kullanır bunlar.

kürtler öyle yapmadımı türkiyede.
genelleme yapmayın bir toplumda arsız,hırsız ,katil yokmu. Hepisne sığınmacı diye basıyolar etiketi. Herkesden çıkar hayvan oğlu hayvan.
Bariz bir kadına şiddettir. Lakin kadına şiddet için çok uzağa gidilmesine gerek yoktu aslında.
kendisine künella dedigim siginmacidir.isvecli varsa aramizda begen butonuna basmistir simdiden.*
önüne gelen müslümanı insan hakkı diye ülkesine alana müstehaktır.

ulan senin sunduğun insan hakkının çeyreğini bile sunmuyor sana bu herifler. zaten müslümandan hayır gelse zaten kendi ülkelerini bu hale getirmezler.
iyilik yapmak bazen maraz doğurur derler. Bu olayda malesef bu söze denk geliyor. Lakin yinede insan iyilik yapmakla görevlidir. Keşke yapılan iyilikler bilinse.

Muhasebeci bir arkadaşımın ofisinde aynen şöyle yazıyordu.

" iyilik yaptıklarımızın kötülüğünden sana sığınırım Allah ım"

Yani yinede iyilikten vaz geçmemek gerek lakin buda var. Yalnız sığınmacılar için değil çevremiz içinde geçerli olan şeydir aynı zamanda.
yüksek topuklu şak şak ritim tutan ayakkapları, ümmet-i muhammed'i cinsel çoğalma fantezilerinin zirvesine ulaştıran deri eldivenleri ve en önemlisidir ki türbanın bir ''hi'' bile demediği açık saçık saçlarıyla etrafa şehvet saçan bir bayana haddini bildiren; suriyeli, delikanlı, muhtemelen büyük ve işlevsel bir penise sahip olup bunu yalnızca iyilik ve dünya barışı adına kullanan bir beyefendi. öyle kadının çantasını çalmaya yönelik bir girişimi yok zaten. önündeki türbanlı bayan, başı açık bir karı tarafından itilip kakılıp hor görülünce bir anlık öfkeyle türbansız kadına vuruyor; ardından yanındaki çocukları fark edip çocuklarına kötü örnek olduğu için yüzüne de tükürüyor.

helal sana koca yaraklı adam! bu arada kadın için en kısa zamanda yakalama emri çıkartılmalıdır. çocuklarını da çocuk esirgeme kurumuna verirler inşaallah. olmaz olsun modern annelik! çocuklarını parklarda kaydıraklardan kayarken, tahterevalli üzerinde inip kalkarken emzirikleten kadınlar bunlar! milföy mü ne diyorlar bu kadınlara.
Bu orospu cocugu bile isvec'te yasiyor biz iki sokak oteye gidemiyoruz dedirten siginmaci.

Tabi su an anasinin amini tersten gormustur o ayri.
bu orospu çocuğunu asfaltın ortasına sabitleyeceksin, bir yandan volvo diğer yandan saab'ın gazına basıp arada tost edicen ayıyı. görecek o zaman ebesinin isveç'ini...

bazı insan görünümlü yaratıklar maymundur, daha evrimini tamamlamıştır. işte bunlara karşı devlet önlem almalı olmadı, neo nazi grupları benzeri oluşumlar.

o yüzden avrupa'daki batı düşmanlığı ve islamafobi gayet normal davranışlar. tabi bu hayvan müslüman olmayabilir ama doğulu olduğu kesin en olmadı doğu avrupalı...
(bkz: klasik sığınmacı)
Bide kadının yanında çocukları var,kimsenin mi aklına gelmedi bu çocukların bu gördüğü şey gelecekte onları ırkçı yapabileceği?Ayrıca videodaki sığınmacının şu mavi giysili kadının elindeki çantayı çalmak istediği açıkça görülüyor,anne olan kadın da sırf bunu engellediği için dayak yiyor.Esedin neden o katliamı yapıldığı anlaşıldı,suriyenin gittiği heryeri b*ka dönüştürmek dışında başka bi işlevi yok demek ki.
sonra neden suriyeliler istenmiyor. kimsenin kızmaya hakkı yok kavun değil ki koklayarak anlayalım hangisi savaş mağduru hangisi hırsız/tecavüzcü/terörist nasıl bileceğiz. böyleleri yüzünden kötü durumda olanlara da acıyamıyorum artık.
Dini dili ırkı ne olursa olsun bu tarz orospu çocuklarının işkence yapılması yüreğimizi serinletir. Mülteci olarak geldiğin ülkede olay çıkartan piç kurusu.
lan bunlar ne yavşak insan hem o ülkeye sığınıyorsun canını hayatını borçlu olduğun ülkenin insanlarına saldırıyorsun , tükürüyorsun , taciz ediyorsun böyle orospu çocuğu nankörler gebermeyi hak ediyor umarım hapiste bu arkadaşı öperler .
isveç gibi bi ülkeye gitmişsin hayatın kurtulmuş, görüp görebileceğin duyup duyabileceğin en mükemmel yerde yaşıyorsun hala hırsızlık peşindesin. orada kadınların erkeklerden kanunlar önünde üstün olduğundan haberin yok sikindirik ülkendeki cariye gibi hükmedilen arap kadınları gibi zannediyorsun, her işini şiddetle çözmeye çalışan bir mağara kaçkınısın ve en kötüsü bunların hiçbiri sikinde değil mağara kaçkını gibi yaşamayı çok seviyorsun. ortadoğu insanından ve giderek ortadoğululaşmaya başlayan bu ülke insanından nefret etmemin bir dev nedeni daha. aşağılık adiler.
tek kelimeyle (bkz: arap)

şaşırmıyorum arkadaşlar. avrupada buluyorum suçu. bu insanların ne kadar pis, aşağılık, rezil insanlar olduğunun herkes farkında. avrupa ülkeleri bunlara ülkelerini açmakla aptallık ettiler. ne bekliyorlardı ki ? işe girip çalışıp düzgün hayat sahibi olmalarını mı ? malesef, çekecekler bunları. hani sığınmacıları suçlu bulmuyorum değil, bu adamlar isveçi beğenmemiş adamlar sonuçta.