bugün

istemekle yetinseydi fenerbahçe şampiyon olurdu

(bkz: ankut)
hacklenmişi var.
yapamaz ki yapamaz ki.
konu dönüp dolaşıp egoya geliyor, farkediyorum. bizde öyle bir ego var ki, önüne geçilemez derecede şahlanmış. yıllar önce biri var idi. türkiye' de milyonlarca gencin olduğu gibi, o da hacker idi. Başka bir arkadaşının kurduğu forum sitesinde takılıyordu. karı, kız ortamları falan gırna. Tabi karı, kız; ilgi, alaka olunca, egosu tavan yapmış idi. Bi' gün hackerım ben falan gibisinden konuşmuş bu, güya kızların gönlünü alıverecekmiş. site arkadaşının olduğu için, şifreler falan hep elinde bunun, biliyor yani- arkadaşı paylaşmış bunla-. Bu uyanık siteye kocaman -hacked by infazcı06- yazmış, hackledim hesabı. infazcı06 ne amk. sen nası heykırsın, bu nasıl egodur. ondan gayrı lanetlendiği söylenir o çocuğun, o günden beri hiç göremedik. mekanı cennet olsun. amin.

tanım: egosu kabarmış bir bireyin -sözlük hakkında ne yapabileceklerini ön gördüğü- serzenişi.
(bkz: bi biskrem versem)
(bkz: laf olsun torba dolsun)
- bak hoca aklınızı başınıza alın yoksa hacklerim sözlüğü!
+ yavaş gel rüzgar yapma...
- ya hala ciddiye almıyolar şunlara bak! ne sanıyosun abicim sen kendini?
+ sözlük moderatörü
- son kez söylüyorum beni sözlük moderatörü yapmazsanız hacklerim sözlüğü
+ madem hackliyebiliyosun al kendine burdan moderatörlük yorma canım beni...
- ama geri almak yok tamam mı?
+ sen o işi becer geri alanı öpsünler...
(bkz: istersem sözlüğü hackerim)
(bkz: alemde şer bizde er tükenmez)*

(bkz: uludağ sözlük güvenlik yazılımcıları zirvesi)*
gerçekleşmesinde "iyi olur sözlüğe yeni bir heyecan katılır" denilebilecek olaydır.
"içimdeki serdar facepookoğlunu uyandırmayın uleyn" tadında bir sözdür.

"serdar özlettin yahu, valla gel bir sözlük hayratında su iç, bir iki giri patlat. valla aganın üzerine poke olmuyor, serdar yuvana geri dön." imza; seri eksi oy veren götoş.
(bkz: istese atom mühendisi bile olabilirdi)
(bkz: bigisayarın çocuklar üzerindeki etkileri)
serdarsı * bir söylem.
söz ettiği fiil'i yapması durumunda ip numarası alınıp istanbul emniyet müdürlüğü bilişim suçları masasına fakslanması şart olmuş kişi.
(bkz: Götürürler merkeze)
Yap anasını satiyim denilesi durumdur. Bende Ölümsüzlüğü buldum. istesem ortaya çıkarırım.
çok boş bir uğraş.bir şeyleri yok etmeye çalışacağınıza onarmaya ve daha iyisini yapmaya çalışın.
bilgisayarın fişini takmayı öğrenen herkes hacker zaten.
(bkz: bunu hack edecek ne yaptik)
(bkz: script ciddies and lamers)
(bkz: tehdit var israr yok)
(bkz: genc uuserlar rahatsız)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
ciddiye alınmaması gereken insan sözü.
(bkz: hadii hadii yiyosa hadii)****
(bkz: hacki gelmiş insan)
(bkz: iyi de bu sözlük sana ne yaptı canım kardeşim)