bugün

dogum kontrol hapının yanlıs zamanda alınması sonucunda ortaya cıkabılecek gebelıktır.
çaresi bulunmadığı taktirde -ki bu çare genellikle vahşet ve ve katliam sıfatlarına sahip kürtajdır- istenmeyen çocuk doğurmaya sebeptir.
(bkz: istemezük)
genelinin sonu kürtajdır lakin istenmeyenimiz doğarsa kimliğinde doğum yeri cami avlusu olacak çocuktur.
istenen yaraktan ortaya cikmis gebeliktir.
(bkz: ertesi gün hapı)

isim isteyenler için;

(bkz: preven)
Saçma bir durum. istemiyorsan yapma yaptırma.
yurdum insanı şöyle bir çözüm üretmiştir istenmeyen gebelik için:

görsel
(bkz: istenmeyen tüy)
ergenlerin korkulu rüyası olan durumdur. tam korunmak için yeterli önlem alınmadığında başa gelebilir. e bir de başa gelen çekilir; bir de iki ayı geçerse vay haline bunu yaşayana...

iyi tarafından bakmak lazım, en azından kalan aylar boyunca otobüste yer bulabilecek, oturabilecek bu insan.
Hem korunmadan ilişkiye girenlerin hem de ardından ertesi gün hapı kullanmayanların eninde sonunda yaşayacağı durumdur. Ya seviştikten sonra 1 tane hap içmek ne kadar zor olabilir. Zaten kullandığın ayda 1 hap onu da kullan be. Onda da ucuza kaçmamak en etkili olan ürünü mutlaka eczacıya danısıp almak lazım. Sonra çocuk 9 yaşına gelip ‘’ anne ben nasıl oldum’’ diye sorduğunda verecek cevap bulamazsın, leylek dersin, kem dersin, küm dersin.
yaparken iyi, olduktan sonra istenmeyen olay.
halk arasında "kaza kurşunu" olarak bilinir.
Sonu düşünülmeden yapılan hatanın 9 ay sonra bir tokat gibi insanın yüzüne çarpma durumudur.Böyle konularda en etkili yol ertesi gün hapı,ama öyle fiyatı uygun diye ucuzunu kullanmak da kurtarmaz.Eczacıya danışıp fiyatına falan bakmadan en etkili olanını kullanarak risk almamak en mantıklısı.
Ulan bir prezervatif takmadan acizseniz soz cocuk bakamyin zaten. Dikkatli olunmalidir.
Dogu’da istenmeyen evliliklere, bati da el altindan bir doktora para verilip aldirilmaya da gebedir.
güncel Önemli Başlıklar