bugün

her şey çok güzel olacak sloganıyla vatandaştan oy toplayan basiretsiz chp yüzünden oluşan üzüntü verici durumdur. ulan demek ki iktidara gelseniz gün yüzü görmicez yazık..
anlaşılan akabe elektrikleri de çalmış.
lan chp ile ne alaka elektrik kesintisinin. hayal gücünüze hayranım. tamam adamlar devlet millet karşıtı ama elektriği de onlar üretmiyor nihayetinde.
Her şey güzel olacahahahah. Svihs.
Altyapı-özellikle avrupa yakasında- cok eski olduğundan sürekli vardı bu.

Açın twitterda bedaş ın hesabına yazılnları geriye dönük okuyun...
elektriği üreten imamoğlu' nun ciddiyetsizliğindendir. cahillik utanma sebebi ama bu sözlükte değil.
Doğalgaz hizmetini ego verdiği zaman Melih bey 1 liralık sayaçları vatandaşa 100 liraya yaslamış, sonrasında da Doğalgazı özelleştirip işten yırtmıştı. Hatta o Doğalgaz sayaçları yüzünden cehabenin başına Gılışdar geçmişti. Melih beyle canlı yayında tartışıp parlamıştı. Neyse efendim bu özelleştirme üzerinden yıllar geçmesine rağmen, başkentgaz şirketi vatandaşın para verip aldığı ön ödemeli sayaçlarını yasal düzenleme desteğiyle "ç-alıp" yerine s2nin keyfine göre faturalı sayaç dağıtmaya başladığında vatandaş belediyeye sövüyordu hala. Oysa yasayı devlet çıkarmış, sayaçları balkentgaz değiştirmişti. Belediye vatandaşa geçireli yıllar olmuş ama vatandaş girenin acısını anca anlamıştı.

Özetle Türk milleti cahildir. Elektrik kesintisini balon ekodan bilir. O yüzden ekonun açıklama yapması lazım. Balonum ama bu kadar da balon değilim demesi lazım.

Köprüler bakıma alınınca bile belediyeden biliyorlar.
30 küsür yıllık istanbullu olarak ilk defa şahit olduğumuz kesintilerdir. imamoğlu var yaaaa yatacak yerin yok olm..
chp li ekremin her şey güzel olacak ironisinin son son mide bulandıran skandalıdır.
Hesabı Cengiz Limak Kolin ortaklığında kurulan CLK enerjiye sorulabilecek kesintiler. Ha ben Beşiktaş ve Beylikdüzü'nde şahit olmadım aylardır, hangi ilçeler bilemem.
Yani tamam siz yine sözlüğe çarıklarınızla girin ama belediyeyi bu yüzden suçlamayın en iyisi.
Elektrik dağıtım ve perakende hizmeti belediye kontrolünde olmadığından hesabı ck enerji ye sorulabilir.
Bu aktrolleri sokakta biri silkse suçu hemen Ekrem e atarlar.
ulan it oğlu it. su iski, doğalgaz igdaş'ta. hadi suyun kesildi -ki eşşek gibi su kullandık yazın net kesilecek- yazarsın, doğalgaz çalışmaz yazarsın da elektriğe belediye ne yapsın?

elektrik için avrupa yakasında ck, anadolu yakasında ayedaş hizmet veriyor. yani özel. özel olana belediye ne yapsın? çek siktir git şimdi dön köyüne. bi de istanbul'da yaşıyor gibi algı yapıyor.