bugün

yarın ders seçimine başlayacağım okul.
aksisten herkes nefret ediyor.
olm yapamazsam ağlarım ben.
o eskidenmiş, şimdiki ismi; istanbul kayırma ve kollama genel müdürlüğü.
Yeditepe Üniversitesi hukuk mu yoksa istanbul hukuk mu diye düşündüğüm okul. Söylentilere göre bölümden %5lik kısım mezun olabiliyormuş. Abartı olma olasılığı hayli yüksek fakat yine de kafa karıştırıcı. Kampüsünü de beğendiğimi pek söyleyemem. Hala da bir karara varmış değilim, okulda okuyanlar acaba yardımcı olabilirler mi?
mezunu oldugum üniversitemdir. iyi kötü bir sürü vakit geçirmiş bir sürü dostluklar kurmustum. severim universitemi kötülemeyin.
Bölümümün çok geç başladığı üniversitedir. Sıkıldık be başla artık.
başlamasın mk.. ne güzel yatıyoz.

dünyadaki ilk universitedir. fatih tarafından istanbulun fethinin 2. günü kurulmuştur. tabi cumhuriyet ilanıyla falan adı değişiyor.

evet dünya mk.. istanbul dışına çıkmadım ki.
Aksam gitmeyin oralara valla pıçaa göte saplarlar affetmezler.
Dunyanin en muhtesem otomasyonuna sahip turkiyenin ilk universitesi. abi hayran kaldim otomasyona. Millet ders secerken takla atmayi ogreniyo. var mi baska okulda boyle ogretici bir otomasyon.
Beyazıt'taki Hukuk Fakültesi'nin giriş kapısının resmi, Boğaziçi Üniversitesi'nin güney kampüs çimlerini gösteren resimle birlikte üniversiteyle ilgili her haltta kullanılan üniversite.

Bu resimlerden telif hakkı alsalar, iki üniversite de bütçe sorunu diye bir şey yaşamazdı.
Çevresindeki sahaflarla ünlü okul.
Hazırlık sınıflarının belirlenmesi için yapılacak sınavın tarihini sitesine bile yazmayan okul, okulum. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Evet.
Uzak ya.
üniversiteyi bırakın arkadaşlar asıl macera buranın öğrenci işlerinde.dünyanın ** en totoştan insanlarının bilgi vermeye (!) çalıştığı yer.
aha bak gene sinirlerim zıpladı.
eski okulum. ama hiç girmek nasip olmadı, bizi almıyorlardı bile içeri. her zaman gıptayla bakmışımdır o kapısına.
hazır konusu açılmışken iü elektrik elektronik mühendisliği bölümünde okuyan varsa msj atsın, kitap not var verecek birilerini arıyorum.
(bkz: siyasal bilgiler)
Beyazıt kampüsüne bekleriz üniversitesi.
burada eğitim verildiği oluyor mu yoksa sadece protesto gösterileri için mi kullanılıyor?

bir soru.
Son zamanlarda nokta otomasyon sistemi yerine (bkz: aksis)in geldigi guzel universitem. Ders secimleri 4 ekime kadar uzatilmis bu arada. Anlasilan epey geç baslayacak dersler.
Değerli Öğrencilerimiz, daha önce 5 Ekim 2015 tarihinde başlayacağı ilan edilen 2015-2016 Öğretim yılı dersleri tek ders sınavının 5 Ekim 2015 tarihinde yapılacak olması nedeniyle 7 Ekim 2015 tarihinde başlayacaktır.

okumuyorum amk.
sınav olurken kağıdınızın üstüne kedi çıkabilir. ders anlatılırken kürsüye tırmanıp uyuyabilir.

işin en garip kısmı siz artık bunları garipsemezsiniz.

ayrıca bu üniversitenin solcuları orta yere oturup trafiği tıkayabilir, kapalı alanda 50 kişi aynı anda sigara içebilir. karşı çıkarsanız faşizme karşı omuz omuza olurlar. zâten faşizme karşı omuz omuza > vikinglerin kalkan duvarı.

işte böyle bir üniversite.
avcılardan selam mk..
Gereksiz bir üniversite. Terörist doludur. Görev yapan sözde ögretmenler ve Öğrencileri hapse atılıp okul yerle bir edilmelidir.
Çok güzeldir, en güzeldir. Gözünüz başka hiçkimseyi görmez. Fakat o güzel görüntüsünün ardında sizi her an boğabilecek dev gibi elleri de gizlidir. Güzeldir ama Fikret'in dediği gibi, "kirli kadınlar gibi güzel"dir.

Yine de çektirdiği tüm acılara rağmen seversiniz.
rezillik, rezillik ve rezillik başka birşey aklıma gelmiyor bu üniversitenin ismini duyunca. terörist yuvası ve bu aptal teröristlerin hepsinin belli olmasına rağmen ceza verilmiyor. sikim böyle yönetimi, sikim böyle öğrenciyi. bir bok yapıyorsunuz bari düzgün yapın. asırlık okulda ne güvenlik var, ne disiplin var ne ün var ne bişey. üniversite dediğin teröristiyle ünlü olur mu ? bu siktimin yeri teröristiyle ünlü ya istanbulun orta yerinde sen alt tarafı saysan 20 kişi etmicek aptala nasıl gereken cezayı veremezsin aklım almıyor. bu ülkede hiçbirşeyi aklım almıyor hele ki içinde kürt denen aptal ırk varsa. sonra neden ırkçı oluyorsun diye hümanistlik taslarlar amına kodumun solcu züppeleri.

bakın üniversite diyorum. ü-ni-ver-si-te. burası bir lise veya orta okul değil. üstelik istanbul üniversitesi. ve böyle bir üniversite de teröristin ne işi var ve bu teröriste nasıl siktir çekilemiyor anlam veremiyorum.