bugün

yok artık ulan benim kedim umut bile yolun ortasına s.cmiyordu.

bunlar kedi köpektende beter aminyum.
'Yapacağınız şehre sıçayım, ben gidiyorum' demek isteyen teyze olabilir.

Engelli ya da alzheimer hastası olabilir. Öyleyse geçmiş olsun. Değilse yerin dibine batsın medeniyetsiz insan.
Yav kadın yaşlı bir teyzemiz.zor durumda kalmış.olur böyle şeyler yaşlilik iste.
(bkz: hasiktir)
çok iyi etmiştir

sizin yaptığınız yapacağınız belediyeciliğin

taa damına koyum demiştir.

şahsen tebrik ediyorum.
böyle hava durumunun içine sıçayım demek istemiş eyleme dökmüş koca yürekli teyzemiz.
her şey şişli eftal deki ayakta sıçan teyzeden sonra başladı ve çığ gibi büyüyor ayrica bimde göt açanlarıda saygıyla anıyorum.
Hasta gibi sanki. Tam akıllı gibi durmuyor.
Kafadan kontak bu belli. Normal birisi bunu yapmaz.
Aklıma; bok ettin bayan repliğini getiren kadın. Bu nedir şimdi yahu. Bir tür rahatsızlık ise bu, önlemini alırsın. Bez takarsın götüne. Ya da rahatsızlığını kabullenerek ona göre yaşarsın. Sokak ortasına yapmak ne abi? Ful mikrop lan. Sidik olsa öyle değil. Sidiğin yüzde 5'i mikrop, geriye kalanı resmen şifalı su. Ama, bok bu lan, bok. Hay Allah cezanızı versin. Götünü tutamayan kevaşelerle doldu ülke.
destursuz abdest bozmaya oturan domala domala taş ararmış repliği canlandı gözümde.
-iyiymiş lan, behzat ç.
Ülkenin ağzına sıçtıkları yetmedi, şimdi sıra caddelere geldi.
Umarım teyzenin akli dengesi yerinde değildir. Ne biçim bir ülke olduk biz yaa... Sokağa sıçan mı arasın yanındaki kıza tecavüz etmek için adam öldüren mi. (bkz: türkiye den siktir olup gitmek)
Akp döneminde olmuştur.