bugün

lale figürlu ist la değer katan Atatürk Havalimanı yıkılıp yerine düşünülen dünyanın en büyük havalimanı .
ulan bir şeyi de beğenin be. dünya standardlarında inşaat yapılır eleştirilir, isim verilir eleştirilir, inşaat firması eleştirilir, yüklenici eleştirilir, o eleştirilir bu eleştirilir. yeni gelin gibi bir sikim beğenmiyorsunuz.
Abdülhamit mi olsun Atatürk mü derken reis ee sikerim sizi de isminizi de diyip şehri koymuş direkt.
isim konusunda orta yol bulunmuş. Tabi chp'nin tepkisinden korktular(!)
Istanbul olmasi normaldir tüm dünya zaten böyle isimler veriyor hemde sehrin tanitimi oluyor.
başkomutan gazi mustafa kemal atatürk ekselansları olması gerekirdi.
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız uçuşlara gebe olur inşallah.
dünyanın en büyük havalimanıdır. yap işlet devret şeklinde yapılmışlığına biraz üzülmüşssem de böylesine büyük bir havalimanımız olması ve şu an ki atatürk havalimanın millet bahçesine çevirilecek olmasına çok sevindim.
ne şiş yansın ne kebap demişler.
al atını silkeyim tımarını olsa daha iyi olurdu,

çin daha büyüğünü 12 milyona mal etti

bizimkiler vurgunlaya vurgunlaya 35 e.

al atını zokayım tımarınada sana da.
Bence en mantıklısı isim olmuş.
en mantıklısı

gavs hülagu

veya

hazreti cengiz

olabilir.
çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu.
Ciddi anlamda en yakışanı.
Atatürk havalimanını buraya taşıyorlarsa ismi atatürk havaalanı die devam etmeliydi. Zira sen evinden taşınken yeni eve götürdüpün masanın sandalyenin adını değiştiriyor musun. Ya da ev değiştirdin die artık oturduğun yere ev demiyor musun? O yüzden atatürk olarak devam etmeliydi. Ha derseniz ki" atatürk çalışmaya dvm edecek, bu başka bi alan olacak" o zaman çok güzel bir isim olmuş derim.
ilk fırsatta

aptülamit, ertuğrul veya

receb gazi ye çevrilecektir.
görsel
iyi olmuş ismi evet. bari 29 ekim koyulsaydı, 29 ekime bu kadar yetiştirilmesi için işçileri köle gibi çalıştırdıkları için.
yakışmayan isim.
29 ekim cumhuriyetin ilanı gibi eşi bulunmaz bir olayı bir tesis açılışına malzeme edeceksen adını 29 ekim ya da cumhuriyet koyman gerekirdi.
bir hava limanı yapmak, bir millete özgürlük getirmekle aynı değildir.
ülkede issizlik girla gezerken, tam da ülkenin su beton üstüne beton diktigi donemde eklenmis bir yeni heyecan. arkadas bu hava limaninin bu millete ne yarari olur. onu gec yeteri kadar kullanilmazsa parasi gene senin benim cebimden cikacak kopru olayinda oldugu gibi. is lazim bu ulkeye:)
Gerekli olup olmadığı ileride belli olacak şu an gözümde büyük kumar gözüken çalıştığım şirketin imzası olan büyük havaalanı..
görsel

kulesi kobraya benziyor.
sebebi neydi ki?

"bu milletin amına koyacağız" diyen müteahhit bu kule ile "millete kobrayı saldık" mesajı mı veriyor acaba?
hakikaten, adam bütün devlet ihalelerini aldı bir de üzerine vergi borcunu sıfırlattı, dolayısıyla 80 milyona kobrayı saldı, şimdi de bu kuleyi yaparak dalga geçmiş bizle.

Edit: bunlar da şurada dursun.
(bkz: yeni havalimanı açıp bulgarları memnun etmek/#40499090)
(bkz: yeni istanbul havalimanı ve kuşlar/#40499345)
hayırlı uğurlu olsundur.

gerek var mıydı buna bilmiyorum.
hava limanı olarak istanbul' da sıkışma vardı. bununla ciddi oranda azalacaktır. ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.
E HANi O alamanlar çok kıskanıyordu ?

açıldı oldu bitti

ne ağlayan bir alman var

ne kendini yakan ?

ne de kıskancından çatır çatır, çatlayan ?

gene mi kandırıldık.
yemedim ama, dur bakalım.