görsel

istanbul Esenyurt'ta kargo görevlisi, üzerinde "kırılacak" ibaresi bulunan ve içerisinde çinilerle seramiklerin olduğu koliyi merdivenlerden yuvarlayıp yerde sürükledikten sonra kucaklayarak fırlattı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Turan ve eşi, kolinin bırakılma şekli nedeniyle kargo görevlileriyle tartıştı. Yaşadığı olayı anlatan Gökçe ispi Turan, kar zarar hesabı içinde olmadığını, kolide herhangi bir zarar da meydana gelmediğini söyleyerek, “Her türlü hareket etmelerini anlayabiliyorum ama “vururum” raddesine gelmelerini anlayamıyorum. Sizin ruhsatlı ruhsatsız silahınız mı var ki hemen bu cümleyi kuruyorsunuz bu çok acayip geliyor bana. Özürle kapanacak bir konuydu. Görüntülerde zaten paldır küldür iterek içeri giriyor. Adam zevk alıyor onları atmaktan. itmek yerden kaldırıp fırlatmaktan daha kolay bir şey. Eliyle kaldırıp bir daha atıyor. Önce gürültüleri duyduk kapıyı çıktık baktık kargo gelmiş. Eşim dedi ‘bak gel kargo nasıl gelmiş’ diye görüntüleri izletti. Tehdidi ‘seni vururum’ gerisi küfür” diye konuştu. Turan olay sırasında çocuklarının da korktuklarını dile getirerek, kargo görevlilerinden şikayetçi olduklarını belirtti.

https://www.sozcu.com.tr/...eti-vururum-seni-6139197/
Video açılmıyor. Bi dakka. Haaaaa. Tamam.