bugün

görsel

inşallah yanılıyordur.
6 şubat depremi ile birlikte kayan anadolu plakasının istanbul üzerinde stres biriktirdiğini düşünüyorum. etki tepki meselesi.
6 şubat depreminin, istanbul faylarına bir etkisi olmadığı söylendi.
Şehadet getirmekten başka çare kalmadı o zaman.
Yazın olsun bari. Enkaz altında susuzluktan ölmek donarak ölmekten daha iyidir. istanbul depreminde yıkılacak binlerce bina varken gelip te bizi kimse kurtaramaz. Bunu Maraş depreminde gördük. Binlerce insan enkaz altında soğuktan ve açlıktan öldü.
Muhtemelen bandırma ya da vurur o deprem
Helalleşelim bari.
büyük deprem istanbul'da değil izmir'de olacaktır.

birçok jeolog istanbul depremine daha var diyor.
99 depreminden beri yeterli zaman vardı, ama bu zaman gaflet içinde geçirildi ortalık talan edildi, şimdi kara kara düşünelim nolacak diye.
vaktimiz var ama ben de gitgide yaklaşıyormuş gibi hissediyorum. bir de seneye de istanbul'da deprem olmuş. :o maazallah.
naci bey'in yaptığı "vakit yok" tespiti üzerinden 30 saat geçti ve hala deprem olmadı. demek ki her zaman vakit var.
şimdi bu hocalar konuştuğu zaman korku salma, boş konuşma gibi tepkiler alıyorlar. pembe yalanlar daha tatlı geldiği için acı gerçekler suratımıza tokat gibi inince kabullenmiyoruz tabi. naci hoca elazığ'da deprem olduğunda maraş için dikkat edilmesi gerekir dedi. kimse kaale almadığı gibi ben fay hattına inanmıyorum diyen yöneticiler belirdi!!! sonucun ne olduğunu hepimiz gördük.
zaten bu gidişat devam ederse ben bol bol helikopter ve kireç bulundurmalarını öneriyorum. özellikle istanbul için çok lazım olacak.