bugün

ümmete hayırlı olsun.

görsel
vallahi bazen kürtlere hak veriyorum. amına koduklarım 3 milyon suriyeli için arapça tabela koyuyorsunuz 15 milyon kürt var bu ülkede o zaman kürtçe tabela da koyun. arap aşkınızı sikeyim sizin.
onu bırak da eminaanım yahudi şamdanının 3 değişik boyunu aldı, evde şabbat da yakacak herhalde.

tayyip de, büyük ihtimalle gürcü yahudisi, davutoğlu seçildiğinde bisürü adam bağrışmıştı kırım yahudisi diye. hiç kimse de yalanlamadı.

türkiye; böyle böyle belirli bi yere getirilmek isteniyo.

o ümmet falan diyenler göt olcaklar, tayyip öldügünde, onu götürüp israil´ e gömcekler,büyük ihtimalle.

bunların hepsi büyük ihtimalle bop planı. şehirler yıkıldı, insanlar boşaltıldı, şimdi taaa amerikan kontrolündeki kürt devletine kadar, boş arazi. ışid şimdilik besliyolar, daha o bölge yeteri kadar zayıflamadı demek ki...

o da bitince, israil ordusuna bi kürt devletine kadar yürü, emrine kalıyo iş. al sana akdenizden fırata kadar büyük israil.şehirler bitti halk gitti, halk bizde...

alıştırmaya çalışıyolar, işte tabelayla falan...

ben 30 ´un üstündeyim, kendi hesabıma bop´un sonuçlandığını ve büyük israil in kurulduğunu göreceğimizi sanıyorum.

belki de eminaanım, 3 tane menorah la fotoğrafının çekilmesine bilerek ses çıkarmamıştır. yahudi olduğunu bize alıştırmaya çalışıyodur belki.
Yuh lan.
Yavaş yavaş araplaşıyor ülke şaka maka.

iran gibi 1 gecede rejim değişirse şaşırmam artık.