bugün

trafigin sıkışıklığından kaynaklanan depresif durum dışında, önüne ne zaman neyin çıkacağının belirsizliğiyle monoton giden çizgiyi bi derece eğlenceli hale getirebilen aktivite.
(bkz: extrem sporlar)
ankara ve izmir trafiğinde araba kullanmaktan daha rahat olan durum.
buyuk yetenek isteyen eylemdir. aksi takdirde cok olumsuz durumlarla karsilasabilirsiniz. basta anneniz olmak uzere bilimum akrabalarinizin kulaklari cinlayabilir.
(bkz: çile bülbülüm çile)
iş sebebiyle devamlı yapmak zorunda olduğum hadise.
dayanıklı sinirlere sahip olmayı ön koşul olarak kabul gören eylem.
istanbul'da araba kullanılmaz. sadece bir müddet bir sürü arabayla beraber bir yerde durur zaman geçirirsiniz.
tornavida ile tehdit edilmeyi göze almak ve tehdit eden kişinin suratının ortasına hamburger atabilmektir.
her baba yiğidin harcı olmaması gereken bir durumdur. ancak kazın ayağı öyle değil. normalde yoğun trafiğin içerisinde doğal seleksiyon gereği yalnızca iyi ve dikkatli araba kullanan insanların var olması gerekir. ilginçtir ki, araba kullanmaktan bihaber, nice kasap veya oduncunun hatta ve hatta odunun trafikte seyretmesi bitmemektedir. doğal seleksiyon tamamen ters işlemekte, bu odunlar trafiğin içine etmeye devam etmektedir.

ne midir mesela: siz hızla gitmekteyken tali yoldan araba önünüze fırlar, ve sürücü sağ tarafındaki adamla konuşmaktadır, zorunlu ve zor bir şekilde yol vermeniz sonrasında, size dönüp bi de teşekkür eder. bu gibi basit bir olayla 1 saat içerisinde 10 defa karşılabilirsiniz.
çoğu zaman dünyanın en anlamsız haraketlerinden biridir. zararının bilinmesine rağmen sigarayı içme davranışına çok benzer.
ortalama 10 km kat edilecek yolda en az 10 gerizekaliya küfür ettiren fiil.
küfür etmeyi öğrenmek.
kalp hastası olmak, durduk yere terlemek, stres hormonu salgılamak ve genetiğine kadar değişmesidir vücudun. kullanmayın, kullananlara dua edin *
stresten başka bir şey değildir. araba aldığınız güne lanet edersiniz.
bilmediğim şeydir. Ama arka koltukta oturup ; ya sağ seride gecsene allah allah Neyi bekliyon (sağ seride dakikalar sona geçtikten sona ) sol seride geçsene adamlar uçuyo şimdiye varmıştık ha diyen kişi benim.
bu şehir çok usta şoförler yetiştirmiştir.diğer vilayetler şoförlüğün lisesidir,istanbul üniversitesidir.
istanbulda araba kullanmayı öğrenmiş kuzenim bayramda arabasıyla geldi. hadi gel seni gezdireyim dedi, vay dedim benden iyi kullanıyorsun. bende severim agresif araba kullananları. sonra bi bayıra geldik, 3 vitesle kalkmaya çalıştı falan. ne yapıyosun dedim ee gitmiyo bu diyo. o zaman anladım isterse new yorkta öğrensin araba kullanmayı, kadınlar bu işleri pek başaramıyorlar.
Istanbul trafiğinde araç kullanan hem psikolojik sinavi hemde direksiyon sinavinı başarı ile geçmiştir.
Heleki ekmeğini bu işten kazanıyorsa bravo vallahi.
Çok zordur. sürekli araba çıkıyor sağdan soldan .ara sokaklara girince de kipirdayamiyorsun.iki dk beklese karşı araç hemen kalkıp yerinden gelip dövmeye calisiyor seni.