bugün

bir habertürk haberi.

beyoglunda iki ayrı sinemaya yapılan baskında ortaya çıkan gerçek.

--spoiler--
istanbulun Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde bulunan 2 ayrı sinemada seks içerikli filmlerin oynatıldığı ve sinemaya gidenlerin gay ilişki yaşadığı ihbarı üzerine Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Polis, ihbarların doğru olup olmadığını belirlemek için her iki sinemaya bilet alarak izleyici gibi girdi. Sinemaya giren sivil polislerin dışında operasyona katılacak olan ekipler de sinemaya yakın bir noktada mevzilendi. Seks filmi oynatılan 2 sinemada da film izleyen polis memurlarına yanaşan bazı kişilerin gay ilişki teklifinde bulunması üzerine operasyon için düğmeye basıldı.

Dışarıdaki ekibin uyarılmasıyla harekete geçen polis, bir anda sinemaya girerek tüm ışıkların açılmasını, filmlerinse durdurulmasını istedi. içerde izleyici gibi bulunan ve dışarıdan operasyonu gerçekleştiren ekipler ışıklar açıldığında birçok kişiyi uygunsuz biçimde yakaladı.
--spoiler--
sivastaki trenin devamıdır.
Gay ilişkiye girmek suç değil, ama gay ilişkiye girerken basılmak suç. Bir başkadır benim memleketiiim.
polis iyiki erken davranıp düğmeye basmış.
hunharca güldürmüştür.

ücretli seks yapılmadığı sürece problem yoktur.

not: böyle şeyler hakkında yasal çalışmalar yapan türk polisi, tecavüz olaylarına çare bulamadı hala!
bu ülkede tecavüz eden insanlar serbest bırakılırken, kendi halinde gizli kapaklı tercihini icra edenler hakkında yasal işlem başlatılıyor.
neymiş suçu: fuhuş!
tecavüz nedir peki!

polis: siz fuhuş mu yapıyorsunuz?
kişi: hayır tecavüz ediyorum abi!
polis: ha tamam o zaman...
'bir habertürk haberi' cümlesini gördükten sonra okumaya devam etmeye gerek olmayan haber.
(bkz: sinema kapatmak)
grup aktivitesinin alt limitinin 30 kişi olduğunu gösteren haber.

önce sivas, sonra beyoğlu ve şişli.
istanbul hatunlari tat vermiyor belli ki.
sivas'tan ders alınmadığını göstermiş olan mevzudur. illaki biri ibnelik yapıp ihbar ediyor, dikkatli olunsanıza lan.
Sivasdaki 30 kişiye nispet için yapılan eylem.
Üstelik bu kez mekan daha ilginç.gÜZEL GÜZEL,BÖYLE DEVAM.
Şu milletin geldiği hale bak.Allah belalarını versin,pislik herifler.
görsel
sinemada seks yapılması hakkında düğmeye bassınlar tamam.

ama gay seks yaptıkları için ayrı bir heyecana kapılmaları neden.

kime ne girip çıktığından si-ze-ne ?
il ve ilçeler arası yarışma falan mı var ?, Nufusa oranlarsak Sivas önde ...
türk kızlarının oturup bir durum kritiği yapması gerekir. *
sivas'taki elemanlar sevgililerinden teselli bulmaya gitmişler. teselli esnasında 2.kez örselenmişler. zira istanbul'daki sivas nüfusu ortada.
iller ve ilçeler arasındaki bu yarışın sonu nereye varacak diye korkutan haberin konusudur. yarın öbürgün falanca ilin falanca ilçesinde yapılan baskında 120 kişi gay ilişkiye girdikleri gerekçesi ile polis tarafından tutuklandı diye bir haber gelirse şaşırmamak gerek sanırım.
Polislerin ahlaksız teklif aldığı operasyondur.

--spoiler--
Seks filmi oynatılan 2 sinemada da film izleyen polis memurlarına yanaşan bazı kişilerin gay ilişki teklifinde bulunması üzerine operasyon için düğmeye basıldı.
--spoiler--

O bu değil de bu haberde bir gariplik var ya, neyse.
1 hafta önce sivas 30 kişi idi.
istanbul 60 a çıkardı.

korkuyorum memleketim 120 diyecek diye.

amk hakket n'oluyor lan böyle. açık arttırma gibi, il il yükseliyor kelle sayısı.

iğrenç bir şeydir.
modern yaşamın güzelliklerini göstermiştir. bu gidişle kızlar koca bulamayacak onlar da lezbiyen ilişkiye gircek. sonra erkek ve kız ayrı takılacak ve sonra bebek çocuk falan olmayacak , sonra yaşlı bir toplum olup ölüp gidelecek ve türkiye savaş yapılmadan payşaşılacak. süper paranoya oldu bence.
alem göt olmuş, kızlar evlilik hayallerini çöpe atın demeye sebep iç karartıcı durum.
(bkz: noluyor bu erkeklere)
-filmi başlatıyorum beyler
+başlat panpa
*başlat
'başlat başlat
**yolla gelsin
=yolla panpa
-bismil...
türkiye'de de ne gay potansiyeli varmış be. kızlar artık kendini kötü hissetmeye başlayacak. bu sıkıntının kaynağı neresi diye.
-12,13,14 boş...24,25,26 boş hangisini vereyim biletinize
+arkadan olsun
-efendim?
+haddi haddiii*