bugün

Hepsi birbirini yorarken alttan çin ve rusya gazı verir.
bumbumbum vs pufpufpuf.
israil alır. Çünkü dinlerine sıkı sıkıya bağlılar. Arap ülkelerinin dini imanı para olmuş.
bir ülkücü atarı ile cevap vermek istediğim versus; "her şeyi geçtim de; bu kadar israilliyi nereye gömecem ben"

israile büyük ihtimal yani.
Dünyanın en karmakarışık yeri Ortadoğu.
israil'in hem nüfus hem de asker sayısının az olması eksikliği varken, o adını anmaya değmez leş arap ülkelerinin asker sayısı üstünlüğü vardı... tek sorun ise araplar teknoloji fakiriydi. israil üstün askeri teknoloji sayesinde 7 arap ülkesini tek tek s*kine takıp içinden geçmiştir.

şimdi o arap ülkelerini bırakın israil'in sınırı mermi atmayı, torpil atsa israil anında bir tuşla götlerinden kan alır.

israil'e israil-arap savaşında. direkt 7 ülke topluca savaş ilan ederken, 12 ülke sadece 7 arap ülkesine destek vermiştir.

israil tek başına toplam 19 ülkenin içinden, acımadan haşırt diye geçmiştir.
artık islam dünyası diye bir şey kalmadı. 2 milyarlık bir coğrafya 3-5 milyonluk yahudi maymunlara teslim oldu. ağlayarak dua etmekten başka bir şey yapamıyoruz. oradaki bebeklere kendi çocuklarımmış gibi ağladım. bu tepkisizlikle kendi çocuklarımızın yarın bu şekilde katledilmeyeceği ne malum?

böyle zelil bir şekilde yaşamaktansa onurlu bir şekilde geberip gitmeyi diliyorum. lanet olsun.
bu tepkisizlikle kendi çocuklarımızın yarın bu şekilde katledilmeyeceği ne malum?
böyle zelil bir şekilde yaşamaktansa onurlu bir şekilde geberip gitmeyi diliyorum.

O kadar haklı bir ifade ki. Bugün ses çıkarmayan herkes yarın bu duruma düşecektir. Yarının özgürlüğü için bugün ses çıkarılmalı.

Müslümanların bu tepkisizliği, başlarına sarılan kukla yöneticilerden kaynaklı. Öyle bir düzen kurmuşlarki Herkes aslında sessizce sıranın kendisine gelmesini bekliyor, Bir sekilde de yalan dolan gündemlerle uyutuluyor.
israil 10 vurup tek sayar

Zannediyor musunuz diğer arapları yanlarına yaklaştıracaklarını.

Yardım konvoyları yolda imha edilir.
Bu araplar birleşip anca Yemen gibi aciz bir ülkeye saldırırlar. israil'e yer mi? Yemez!
Ne olur bilinmez ama daha önce olanlardan bildiğimiz israilin arapların eline verip durduğu.
Hatta mısırın Arap olmadığı düşünülürse, topunun eline vermişliği vardır.
--spoiler--
müttefiksiz bir savaşta israil'i dümdüz ederler efendim
--spoiler--
Ananemin ski olsa, dedem olurdu.