bugün

israil'e destek yürüyüşünü tekbaşına dağıtan türk' dür.

--spoiler--

almanya nürnberg´de geçtiğimiz hafta israil'in gazze'de yaptığı vahşi katliama destek vermek için toplanan bir grup israil bayrakları açarak yürüdü. bölgeden bisikleti ilegeçen bir türk vatandaşı kalabalık grubun arasına girerek tek başına israil'in vahşetini yüzlerine haykırdı.

'' kur'an' da sonunuz yaziyor sizler her yerde felakete sebep oluyorsunuz diyen türk vatandaşı, benim kitabımda sizin sonunuzun nasıl olacağı yazıyor. gün geldiğinde ne bir tasın ne de bir ağacın arkasına saklanabileceksiniz'' diyerek grubun dağılmasını istedi.

'' cesaretiniz varsa bu insanlara silah verin ramazan ayında olduğumuzu bile bile saldırıyorsunuz'' diyerek gruba bağıran vatandaş, '' her ramazan masumlara saldırıyorsunuz. o topraklar sizin değil. silahsız insanlara karşı mı savunuyorsunuz kendinizi o insanlara silah verinde görelim savunmanızı. yaptığınız savunma değil cinayettir. '' diye bağırdı.

kanlı katliama destek veren grup, tepki gösteren türk vatandaşına hiçbir cevap veremedi

kaynak: haber7

--spoiler--

damarına basılmış abimizin helal olsun, işte gerçek merhametli türk budur. insan olmak budur.
Tespitleri doğru ve yerindedir.
helal olsun lan sana dedirtecek davranışlar bütünüdur. israile kim ne yapıyo da destek yürüyüşü yapıyorlar, ah bu din düşmanları elbet sonunuz gelecek, küçücük can çekişen bir bedene bakıp insanın nasil ici sizlamazki, bebek bu ya, dini sudur diye kin beslenmezki, bu kadar mı yoldan çıktık ya, yazıklar olsun, su sözlükte açılan başlıklara şaşırıp kalıyorum, ne kadar cok ar damarı çatlamış insan var, bu adamlar hayatlarında hic mı kimseye iyilik yapmadı, merhamet duygusundan yoksunluk boyle bisey demekki, zavallılar..
türk değildir. muhtemelen filistinlidir. adam benim toprağım, benim ülkem diyor.
o kadar insana "katiller","teröristler" demesine karşın kendisine saldırıda bulunulmayan kişidir. "sıkıysa aynı sözü istanbul'da toplanan oradakilerin beşte biri kalabalığa söylesin de ne oluyor görelim" dedirten hadisedir. orada toplananların kendisine saldırganca harekette bulunmamaları, söylediği onca ağır sözü boşa çıkarmaktadır. bu nedenle yorumlamakta zorlandığım hadisedir.
(bkz: almanyadaki türk gencinin yahudilere tepkisi)
az önce izledim haberlerde izledigim gurbetçi kardeşimiz israile destek veren oruspu çocuklarını susturmuştur.
türklüğünü göstermiş kardeşimizdir. helal olsun diyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=589W0gECEMs&feature=youtube_gdata_player

buyrun video link i dir.

helal olsun sana yiğit adam.
Helal olsundur.
allah c.c. bu vatandaşımızdan razı olsun. zülme karşı sesini yükseltmiştir.

masum insanların yanında yer aldığını göstermiştir.

boşuna değil, "bir türk dünyaya bedeldir."
http://www.reactiongifs.u...eople_who_give_a_fuck.gif

maalesef.
türklükle gurur duyan israil sempatizanları noldu, nerdesiniz? gercek turk mazlumun yanında olandir,iste size gercek turk ornegi, alnı opulesi turk bu iste, siz türklüğü kullanıp islama laf atmayı bilirsiniz anca, bu millet sizin gibi mallara prim vermedi vermeyecekte.