bugün

başbakanın faiz lobisi, çapulcu, marjinalden sonra lügatımıza soktuğu tanım.
Başbakanın israil e kafa tuttuğunu bize gösteren sözlerdir. israil lan bu bütün arapların birleşip te bitiremediği. Ortadoğunun korkak ama dahisi.
türkiye'li bir ibrani olan şahsımı endişelendirmiş faşistçe söylem. alkış tutanları da, söyleyenleri de kendi hallerine bırakıyorum. görüyorum ki trakya pogromu'ndan bu yana pek bir şey değişmemiş. antisemitzm hastalıktır.
Yeni bir küfürdür, yaygın kullanım için birazcık zamana ihtiyaç var sabır gerekli.
Eğitim, ilim ve bilim, teknoloji gibi konularda dünya da önde gelen ırklardan birisinden geldiğini gösteren söylemdir israil dölü.

Bizde türk dölüyüz bunu halaret olarak söyleyrn ırkçıdır. Allah evlerine ateş yağdırsın. Net.
dna tahlilinde gelinen son noktadır. oldukça kıvanç vericidir.
diktatörüm ben demiştir *, (bkz: hitler). ardından şöyle bir cümle beklerdim "sokun şunu madene, kalanlarla yakın".
bir çeşit aşağılama ve hor görme sözüdür.

--spoiler--
bunu söylerken bile siyasi şov yapmaktan geri kalmamıştır. kendisine israil uşağı amerikancı diyenleri susturmaya çalışmak için ansızın değil planlı bir şekilde bunu söylemiştir.
--spoiler--
sen israil dölü diye söversin ama oğlun ekmek parasını israil e hergün gemi göndererek kazanır.
herkes kendisine yakışanı söyler, başbakan da öyle yapmıştır. çirkefliğini, şirretliğini bir kaz daha göstermiştir.
annesinin israilli bir vatandaş ie cinsl ilişkiye girmesinden dolayı peydahlanan çocuğa halk arasında verilen isimdir.
antisemitist başbakanımızın ağzından dökülen kelimeler bütünü.
zat ı şahaneleri tarafından bir bakışta ayırt edilebilendir.

- sen israil dölüsün! sen acem, sen de arap. lakin, şunu çıkaramadım?
- o türktür sayın başbakanım, orta asya'dan gelmedir.
- bir zamanlar aya, güneşe tapardı değil mi bunlar?
- hakkı aliniz var efendim, bir zamanlar...
Nasılda mutlu o döllerle birlikte;
(bkz: yahudi cesaret madalyası)
görsel
akp polisi

http://www.odatv.com/n.ph...-mi-alcaldiniz-1705141200

vs.

israil askeri

http://www.suriyegercekle...indaki-cocugu-tutukluyor/
başbakanın söylediğidir.

http://www.dailymotion.co...israil-dolu_news?start=29
(bkz: yaran yanlis okumalar)

(bkz: israil öldü)
Akpliler bu israil kelimesini çarpıta çarpıta ne kadar çarpıtabilir?
ismail dölü nasıl?
Psikopata bağlamış başbakanımızın son hakaretlerinden biridir.
Bir Başbakana yakışmayacak küfüre malzeme olmuş döl.
hepimiz bir zamanlar döldük. başbakanımız bu sözüyle karşıda ki kişinin olgun bir insan olmadığına vurgu yapıyor bence. hepimiz dölüz.
faşizm kokan sözdür. aynen gavur dölü gibi. bu küfürlerle büyümüş bir milletiz biz. artık normal geliyor insanlara.
şimdi döl=çocuk demek. bu durumda başbakan israil çocuuuu! diye bağırdı aslında. bunu şey gibi düşünün orospu çocuğu demek yerine o rus bu çocuğu zaaaaa yapar ya liseliler. hah bu da hani babalarımızın hassınaaa diyip has siktir çekmesi gibi isssırrraaa-il çocuğudur. yani tayyip erdoğan liselidir. konu kilit sözlük ban

hayatınızdan 5 saniye çaldığım için özür dilerim.
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına yakışmayan bi söylemdir. Yanlış yaptı başbakan
israile yalakalık yapan kişi.