bugün

yerinde olsam o savaşa, organik salata ve patlıcanlarla katılacağım köylüdür. ulan amcacım benim, güzel amcam, zaten dünya dengesi boku yemiş, iki kutup arasındaki uçurumu senin mutfağının durumu en iyi özetler. sen hala bunlara prim ver, bu gerizekalılarda birbirlerine domates atsınlar. ne oldu şimdi? çok mu mutlu oldular? hayır! anca 4 saatlik bir mutluluk ve facebook a konulan 15 fotoğraftan sonra herşey koskocaman bir hiç. şimdi olayıda amcadan başka yerlere çekmek istemiyorum 'lan eğleniyorlar işte' diye hödükler konuşur kesin ama öküzlük lan resmen. yenilebilir şeyleri kullansınlar, öpüşsünler ya da ne biliyim topluca sevişsinler. illa ortadoğudaki savaşlara özenecekseniz gidin paintball oynayın, bu ne manyaklıktır be corc. bak amca uyarıyorum seni, üretme. otur kendin ye o yılki ürünlerini. ne biliyim takas edersin çilek üreticiyle, yağ bal üreticisiyle domateslerini. vallahi bak bunu bir düşün.
yeni bir yazar galiba, hoş gelmiş.
Bu yıl domates iyi para etti ama yinede çiftçi öldü diye sürekli serzenişte bulunan köylüdür.
gdo lu ürünlerinin tamamının burda kullanılması gereken köylüdür.

(bkz: artık köylü de gdolu)
(bkz: domates bombası)