bugün

ya bir şeylerden tırsan ya da az sonra ortalığı karıştıracak olan izleyici modeli
en güzel örnegi için

http://img151.imageshack....mg151/8105/atakimi0gr.jpg
- evet yayına ismini vermek istemeyen bir izleyicimiz katılıyor
- pıh öhm alöo?
- evet hanfendi sizi dinliyoruz, buyrun..
- ismimi vermiyordunuz hani?
- nasıl?
- programın adı ezgiyle bir gece değil mi?
- e evet?
- tamam benim adımı yayına vermişsiniz işte..
- hönK?
* diit diit diitt..
peyami enis isimli izleyici için normal karşılanacabilecek istek. zira p.enis şeklinde yazilmasi muhtemeldir ekranda...
genelde kadın programlarında kocasından dayak yemekten korkan kadınlardır. bir de bunların tanınmamak için her tarafına maske takıp çıkanları vardır.
(bkz: kimsin lan sen)
ismini vermeyerek inandırıcılığını yitirmiş seyircidir. muhtemelen çok iddialı açıklamalarda bulunacaktır. ya da kocasından tırım tırım tırsan bir kadındır.
(bkz: gizemli yazar)
genellikle gündüz çıkan saçma sapan programlara telefonla katılan bazı izleyicilerdir.
bir kısmı, belki de yediğinin bir halt olduğunu düşünüp utanan veya kocasının ya da patronunun şans eseri televizyonu açıp da programı izlemesinden çekinen, bu yüzden ismini vermek istemiyor olabilen televizyon seyircisi.
bomba demeclerıyle programa hareket katan ancak basına ıs alamak ıstemeyen katılımcı.
ismini verdiği anda muhtemelen yakın akrabaları tarafından linç girişiminde bulunulacak kişi.
ismini vermediği gibi bu sabah programlarına çıkarak kafasına kese kağıdı geçiren bi kadın görmüşlüğümde vardır.
(bkz: ismini vermek istemeyen yazar modeli)
ismini,programı o an seyreden 70 milyona(!) duyurmak istemeyen izleyicidir.
Mesut Yar'la uyan türkiyenin en popüler köşesi. Her cuma nafile sohbetlere katılan kişidir.
tv ekranlarının klasik alt yazılarındandır.
daha da vahimi şudur ki; söz konusu kişi sohbetin ilerleyen dakikalarında 'tamam ya farketmez,,anasını satim adım şu...' diyerek son serenatta bulunur.
ismini verirse başına geleceklerden tırsan genelde kadın tipidir. esra ceyhan yada serap ezgü bağımlısıdır. yada haydar dümene kocasıyla ilgili bir soru sormak ister. bunun için isim gizlenir.
(bkz: ismini vermek istemeyen bir sunucu)
- ismini vermek istemeyen seyirci-hayriye balık hanım :D

-sanki ismini verirse onu zükcekler korkusu olan seyirci.
hepsinin aynı kişi olmasından şüphelenen izleyici. bilerek mi yapıyor, anlamadım.
karın seni aldatıyor
bir dost
merak ediyorum sesinden tanımak diye bir durumdan haberleri yok mu acaba bu insanların. yüzyüze tanıyıp da sesini tanıyamadığım hiç kimse yoktur diye düşünüyorum ama ben mi yanılıyorum bilmiyorum.
ismini Vermek istemeyen Seyirciler O Program Tarafından ortaliği karıştırmak sorulamayani misafire sormak için programın arka tarafında set ışıkcısına silah zoruyla programi aratilmasi. burada ışıkcının ismi verilmez ismini vermek istemez. program sonunda set ekibinin isimleri geçer. taninmamasi açisindan böyle bir yola başvurulur
genelde esra ceyhan'ı arayan izleyicidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar