bugün

3. Lig topçularıyla bile ikili mücadelelerDe yerde kaldın , ayıp!
bu kötü performansını sürdürürse seneye takasta makasta gider.
rezalet oynamaya başladı son zamanlarda, ne orta kesebiliyor ne savunmada güven veriyor, sol bek değil top toplayiciya döndü.
seneye cidden ptt 1. lig'e gidebilir. var olan formu beşiktaş'ın çok çok altında, bir de gelecek sezon yabancı sınırı kalkıyor. aklını kullanıp yaldır yaldır oynayacağına kupa maçlarında bile dökülüyor. beşiktaş gelecek sezon şampiyonlar ligi'ne kalırsa kendisi %100 gidici. ama süper lig takımları da kendisini tercih etmeyebilir, onlar için de yabancı sınırı yok.
25 yaşında hala gelecek vaad ediyor deniliyor. Aydın 1 ismail köybaşı 2 dir bu oyuncular artık genç değildir gelecek falan vaad etmiyorlardır efendim.
kendisinden değil caner, hasan ali kaldırım bile olmaz. yüksek ihtimal avusturya kampı sonrası veya esnasında satış listesine koyulacak.
aynı amatör topçu gibi ne yapacağını bilmeden, ama ne hikmetse de yanı sıra anlaşılmaz öz güveniyle bjk'li taraftarları yaptığı ve yapamadığı hareketlerle sinir eden vasat altı basit topçudur.
Hataylı bir diğer futbolcu. Hayye kif halek?
(bkz: bitti demediniz mi lan)
biraz kazmadır ama beşiktaşın çocuğudur adamdır.
beşiktaş'ın sol beki. şaka değil.
insanın beşiktaş maçı izlerken sinir sistemini bozan sol bek. arkadaş bir futbolcunun ayağına top bu kadar mı yakışmaz? bir futbolcu bu kadar mı kazma olur? bir futbolcu bu kadar mı akıldan yoksun olarak oynar? bir futbolcu bu kadar mı... diye türetilebilecek bir çok eksiğe sahip bir adam. arkadaş geçen sezonlarda galatasaray ceyhun gülselam illetine bulaşmıştı, bu sezon ise şenol güneş bizi ismail sendromuna sokuyor. oynat şu ramon motta'yı, oynat artık.
Az önce ofsaytı bozup gol yememize sebep olan futbolcudu.
Ama yine de kralsın be ismail.
bu adamın menajeri kimse tebrikler.amatör de böyle ofsayt bozsa dayak yer.
biri şuna ofsaytı öğretsin amk. futbolcu.
Okul maçında olsa müdürden saha ortasında dayak yiyecek futbolcu.
sahanın en gereksizlerinden biri. çok vasat oynuyor. özgüven 0. beceriyi kullanma 0.
iki üç haftaya sakatlanır sonra fiko sol bek aramaya başlar.
fanatik bir beşiktaşlı olarak takımımda en nefret ettiğim isimdi 3-4 hafta önceye kadar. çileden çıkıyordum bu adamın oynadığı dakikaların her birinde. oyunun hücum yönünde şenol güneş ile birlikte bir gelişme yaşadığı kesin ama defansif oyun, defansif yerleşim ve pozisyon alma gibi konularda ıslah olmaz umutsuz vaka. bana kalsa mevcut şartlarda her türlü ramon mottatosic'ten de, ismail'den de iyi. şenol güneş onun üzerinde dursa çok daha iyi olurdu.
Avrupalı sol bekler gibi oynamaya başlamış sol bek. Geriden sik sik Bindiriyor , rakibe sert ve önde basıyor. Böyle oynarsa ve sakatlanmazsa euro 2016 milli takımın 1. Sol beki olur.
kafasını çarptı galiba...

john arne riise gibi oynadı ipne...
(bkz: ismail bey napıyorsunuz)

yarınlar yokmuş gibi oynadı bu akşam.
saçma sapan topçu.
net. buna para da kıymet de veren toptan anlamaz.
(bkz: kevgir)
beşiktaşımın sabrisi.

ulan kendini bir garetb bale'in beck olduğu zamanları gibi sanmalar, bir ''dur bekle heh geri ver ben de çıkayım'' halleri.

sanki adam adama kaldığında geçmişliği var. ortaları evlere şenlik.

tavuğa taksan ters uçacak kafasıyla uzaklardan sosa'nın denemediğini deniyor ya ben daha bir şey demiyorum.

arada quaresma kanadına gelince haddini bildiriyor sağ olsun yerine geç karışma diye.