bugün

6 ay sahalardan uzak kaldığı açıklanan ama A milli takıma davet edilen futbolcu. Ya arkadaş, adam tek antreman yapmamış, bir kere bile hazırlık maçı oynamamış birisi. ne diye çağırıyorsun anlamıyorum ki.
beşiktaş ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzatmış futbolcu.
üç yıl daha beşiktaş'la olacak kartal.
toplam üç sezon da 5,7 milyon tl garanti para, 30 bin tl de maç başına ücret alacak solak kartalımız.
(bkz: hayırlı olsun)
türkiyedeki sol bek eksikliği göz önüne alınırsa sözleşmesinin uzatılması oldukça mantıklıdır. alacağı para fazla gibi gelebilir ama orada oynayacak şu anda daha iyi bi futbolcu alınamaz. evet.
seneye vurursak 1.9 milyon tl yani 750-800 bin euro alacak futbolcumuz. eğer 1 milyonun altında ismail kadar oynayacak bir adam varsa önerilsin o alınsın. fazla mazla değil, büyük takımda ilk 11'in sol bekinin alabileceği bir rakamdır.
oha şaka mı bu dediğim, şansı gülmeyen futbolcumuz.
sezonu kapamış futbolcu. sakatlıktan kurtulmadan yeniden sakatlanmak nedir allaşkına? beşiktaş doktorları 2-3 senedir felaket. bu tip sıkıntıları hep galatasaray yaşardı.
(bkz: şeytan rıdvan)

yeni bir rıdvan yetişiyor...
benim hatırladığım sezonu açmadan kapatan tek futbolcu.
tekrardan sakatlamıştır.

sezonu kapattı...ah ismail ah.
sakatlığının nüksetmesi nedeniyle sezonu kapatan futbolcu. takımdan ziyade kendisi için üzüldüm, sakatlığın psikolojik etkisi çok etkileyecek kendisini.
takima katildigi gun 5-3 3-3 3-2 biten maclar 5-0 3-0 3-1 bitecektir.
akşam akşam insanın sinirden deli eden haber, ulan nasıl bir sağlık ekibimiz ve idari ekibimiz var. adam daha ayağına doğru düzgün top sürmeden üst üste sezonu kapatıyor.

ismail'de de bi şeyler var, gidişat kötü böyle giderse adamın futbol hayatı bile biter...

edit: (bkz: stefano marrone nin beşiktaş a gelmesi gerekliliği)
çok zor bir dönem geçiren futbolcudur. sakatlıktan yeni çıkıp tekrar sakatlanmak bir futbolcu için çok zor olmalı. daha önce aynı durumu ersan adem gülüm'de yaşadı.
sakatlıklar nice yetenekleri erken yaşta futboldan koparmıştır, sebastian deisler gibi, marco van basten gibi..
umarım ismail bu kötü örneklerden birisi olmaz, acil şifalar diliyorum kendisine...
iyileşmeden tekrar sakatlanan genç yetenek.

bizim doktorlarda mı sıkıntı var yoksa sergen yalçın mı haklı çıktı bilemedim. ismail geliyor diye uğur boral'a katlanıyorduk şimdi o bahanemizde kalmadı. devre arasında transfer şart, gitmez uğurla boralla falan.

http://www.bjk.com.tr/tr/...l_koybasi_sakatlandi.html
6 ay daha sahalardan uzak kalacağı belirtilen sol bekimiz. antremanda aynı yerden bir kez daha sakatlanmış.
durduk yere canımzı sıkmıstır. bu ne sansızlıktır 1 senesı boşa gitti cocugun!
tekrar eden sakatlık korkutmuştur tez zamanda iyileşip takıma dönmesini bekliyoruz.
Kendisi ile blackburn rovers takımının ilgilendiği sıralarda bir sakatlık geçirmiş, 6 sahalardan uzak kalmış, düzelip antremanlara başlamış fakat tekrar sakatlanmış futbolcudur.
iyi orta açardı. -uğur boral'dan iyi hiç değilse.
mumla aranan sol bek.
sakatlanalı 7.5 ay olmuş sol bek kişisi. 6 ayda düzelir denilen adam 7.5 ay önce sakatlanıyor ve hala zamanı var deniliyor. yuh amına koyim bu nasıl tedavi.
ismail köybaşııı
Cimboma koy başı cimboma koy başı diye bir söz vardır.

iyileş be olum artık gel geride bitsin bu sol bek çilesi.
Artık geri dönemez. Uğur uçar gibi oldu bu çocukta. 1 sene oldu tam. Kendine gelmesi 6 ay sürer. Bu sene 10 maç oynar. Sonra da bir daha adam olmaz. Bir dahaki yıl gençlerbirliği ne transfer olur.
9.5 ay önce sakatlanmış, 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanmış ve hala sahalara dönmesine 1 ay var denilen sol bek. 9.5 ay önce de uzun bir sakatlıktan çıkıp sakatlanmıştı.

bu sefer sağlıklı dönse bari.