bugün

istanbul üniversitesi edebiyat fakültesi sosyoloji bölümünün temel taşlarından biridir. her zaman heyecanlı, her daim aktif ve hep güler yüzlüdür. öğrenciyle olan iletişimi de oldukça güzeldir. yerinde duramamasıyla ve sabahın köründeki derslerinde tüm amfiye çay ısmarlamasıyla tanınır.
örnek olay:

amfi 9'a girer ve kapıda asılı olan siyasi bildiriyi (ya da küçük bir fotokopi de denebilir) yırtar atar ve sınıfa döner: "siyasetten bıktım. hele de mikro siyasetten midem bulanmaya başladı artık! haa nerde kalmıştık ben siz geçen dönem marx'ı anlattığım sınıf mısınız? değil misiniz oğlum ben size fotokopi vermedim mi..."
kendinden sonra derse giren öğrenciyi katiyen sınıfa almayan, öğrencilere soyadı ile hitap eden bir güzel insan.

(bkz: #7107845)

(bkz: unutulmayan hocalar)
yakın zamanda prof. olan, dersleri uzun tutmaması ve öğrencileri sıkmaması ile tanınan, sınavlarda bol not dağıtan, kendisini açık açık siyasal islamcı olarak tanımlayan istanbul üniversitesi edebiyat fakültesi sosyoloji bölümü öğretim görevlisi. (halden anlayan tam bir öğrenci dostudur kendileri)
mükemmel bir tarzı olan mutlak disiplin sahibi kontrol dersi uzmanı prof. derse en az 5 dakika önce gelip ders hazırlığı yapan, kendinden sonra gelen öğrencileri derse almayan, kişiliğinize hakaret ettirmeyin aslan diyerek uyaran garip bir insan.