bugün

korsan tv ile kıyaslanamayacak kadar kötü programdir.
An itibariyle fox tv de olandır.
neden bilmiyorum ama bir türlü gülemedim buna ben, en fazla sırıttım çok yapmacık geldi.
An itibariyle gecemizi renklendiren komedi programı. Bir hayli güldürücü.
bir süredir, sunucusu ismail baki' nin kanal kanal dolaştığı programdır. bunu martta çıkacak yeni filminin lansmanı için yapıyor ise filme kadar ikinci tura da başlar herlade.
yaklaşık bir aydır yeni bölümü yayınlamayan program.
tek kanallı dönemlerde de olsak yalnızlıktan ölsekte izlemeyeceğimiz izlememiz gereken programdır.
Tv'de başka bir şey yoksa ve internet kesikse üstüne bir de tüm arkadaşların ısı çıkmışsa izlenebilecek programdır.
an itibariyle harun yahya diğer adıyla adnan oktar'ın taklit edildiği programdır. hemde çok başarılı bir şekilde...
dun izleme fırsati buldugum cokta begendigim bir komedya programı.

ne kadar olumsuz elestiriler aldigini da gorsem $ahsim adina diyebilirim ki ismail abi cok iyi bir is cikartiyorsun ortaya, helal olsun. hele o adnan oktar taklidi beni benden aldi azizim, hahahaha falan diye guldum. hemen girip bu adamin bu programi hakkinda bir seyler yazmam gerekli diye dusundum. iyi yani bi işler güçler degil belki ; ama izlenesi bir sit.
kaliteli mizah. on numara program.
zaman kaybı bir program. Tv'de hiçbir şey yoksa bile izlememenizde fayda var yoksa mideniz bulanabilir.
adnan oktar taklitleri ve pepe ile ilgili cover skeclerinden baska hic bir guldurusu olmayan program. zaten taklit üstüne taklit yapmakla nereye kadar diye sorarlar adama.
gram güldürmeyen programdır. taklit yapan arkadaşımızda hiçbir yetenek pırıltısı parıltısı da göremedim. türkiyede zaten milyon tane taklit yapan insan var, youtubetaki amatör taklitçi abiler bile bu arkadaştan iyidir. özgün olmak gerek.*
genç arkadaşımız uğraşıyor ama malesef...
çok saçma bir program.
Çok seviyorum kendisini. En azından elinden çok şey geldiği ve yetenekli olduğu ortada. Desteklenmeli. Başarılar diliyor severek izliyorum.
ilk bölümlerdeki tadı bulamadığımız program. gerçi taklitle nereye kadar.
sıkıcılıkta at başı giden program. klişe espriler, klişe taklitler. pepee adnan oktar halil sezai gibi artık basit mizahın malzemesi olmuş figürlerin kullanılması ve metin yazarlarının başarısızlığı programın kötü olmasının en büyük nedeni. evet.
yayın saatini 00:15 olarak yenileyen program. ne kadar izlenir, tartışılır. reytingler düşük herhalde. yoksa yarıma alınmazdı güzelim program.

artık yeni bölümleri çarşamba günü saat 00:15'te yayınlanacaktır.
Fikrimce vasat altında olan program. Şahsen beni güldüremedi.

tanım: ilker tahsin adlı skeci ile tanınan kişidir.
Gülmeyen adamın mizah anlayışı yok denecek kadar az olan, hatta yaran programdır.
pek güldürmeyen programdır.
hiç komik olmayan program.
3. Bölümüyle de beğenimi kazanan program. Mesaj kaygısı yok bu programın, bu yüzden daha çok eğlendiğimiz kesin. Yönetmeni Alper Mestçi 'yi de kutlarım.