bugün

7 temmuz'dan itibaren güldürecektir.
ilk bölümü bu akşam 22:30'da yayınlanacak program.
an itibariyle yapılan adnan oktar takliti ve seçtikleri kızlar on numara olmuş. inşallah ve maşallah kısımlarına sebepsiz gülüyorum. ayrıca kedi canını senin mottosunuda es geçmediler.
kusturan programdır. iğrenç lan.

sadece 2 saat ömür veriyorum. o kadar yani.
rasim ozan kütahyalı'nın harika taklit edildiği programdır.
tek başına tutmuyo abicim işde bu kadar zorlamanın manası ne!
sabit kanca karakteri yine süper olan program.
ilk izlenim olarak vasatı aşamayan program. Belki de benim denk geldiğim skeç pek işe yarar birşey değildi. bakalım, hemen önyargılı olmayalım. 3 bölüm sonra da aynı çizgideyse zaten yayından kaldırılır.
Efsane olmuş. Emegi geçen herkesi tebrik ederim. Adnan Oktar skecinde tüm ev yerlere yattık.
tekrarı başlamıştır an itibariyle.
AN iTiBARi iLE ALTIMA HAKiKATEN SIÇMAMA SEBEP PROGRAMDIR.

HERŞEYi BiLEN YARIŞMACI BENi GEBERTTi, GEBERTTi AMK.
şu an ilk bölümü yayınlanıyor olan başarılı komedi programı. adnan hoca taklidi muazzamdır. oğlum bak git sorunsalı da güzel işlenmiştir.
tekrar yayında olan an itibariyle oğlum bak videosunu veren yaran program.
sergilediği taklitleri kaliteli olan program.
yarışma programı ve su gibideki kadın taklidiyle kırıp geçirmiştir. adnan hocayı söylemeye gerek yok. şahandan falan daha iyi olacaktır yakında. bildiğin yüksek sesle güldürüyor. tavsiye olunur.
her gece rüyamda işin ne senin taklidiyle yardıran program.
komedyen ismail bakinin televizyon programıdır.yaptığı Adnan Oktar Taklidiyle Beni Gülmekten Öldürmüştür. (bkz: )inşallah Maşaallah
adnan oktar tiplemesiyle taklidin dalağını yarmış tv eğlencesi.
http://www.youtube.com/watch?v=ffnh_r1CSc8
Adnan hoca skeci gülmekten yardı.genel olarak muhteşem bir programdı, tadı damağımızda kaldı.kalıcı olacak gibi. official hesabının yüklediği skeç. http://www.youtube.com/watch?v=puuR7sMNeqo
tartışmasız türkiye nin en iyi taklitisidir. program oturunca fenomen olabilir dikkat.
Başlarda çok saçma gelmiş olsa da an itibariyle güldüren programdır.
hiç komik değil lan.
uyuz oluyorum niyeyse.
yayından kaldırılır inşallah.
türk halkını nasıl oyalayacağını bilen bir yapımcının fikri.

bizim milletimiz sever böyle gereksiz, boş işleri.
çok komik aziz yıldırım taklidi yapıyormuş. bak hele bak bak.

taklit olayı bana zaten ezelden beri çok saçma geliyor.
normalde komik olmayan birini, başka biri taklit ediyor ve insanlar buna gülüyor.
neden gülünür anlamıyorum.

gülecek şeye o kadar muhtaçsınız ki, standart kişileri taklit eden biri olunca baya baya sevip izliyorsunuz. mesela aziz yıldırım'ın r'leri söyleyememesini taklit ediyor bu adam, yarıla yarıla gülüyorsunuz falan. garipsiniz.

sihirli annem bile daha komik.
"var mısın? yok musun?" kadar gereksiz bir program.

kumandayı bulamıyorum beyler yardım edin!!!

edit: uydu alıcısı üzerinden değiştir demeyin, uydu alıcım next mini cx.
rasim ozan kütahyalı taklidi ile yarmış. Aaa rasim lan nerden çıktı.