bugün

külliyen yalan bir önermedir.
cübbeli ahmet hoca'nın bi tv kanalında konuyla ilgili yaptığı açıklamaya göre yanlış önermedir. ters ilişki dışında böyle bir sınırlama getirilmemiştir islamda.

(bkz: #8960296)
Yanlış anlaşılan hadise. islam pozisyona değil makattan yapılan ilişkiye yasak koymuştur.
islam ın tek pozisyona izin verip pozisyon tekrarını serbest bırakması olayıdır. gerçi söyleyeni gördükten sonra insan kıllanmıyor değil. madem benim karım bana helal; allah oral ve anal seks konusunda tavrı ortada o zaman bırakında biraz takılalım yaw. yok altta olacak yok üstte bu olayları bırakalım. yakında süre sınırlaması da gelir.

(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
bazı at gözlüklü insanların islamın her noktasında kusur aramasından kaynaklanmış bir önermedir.
islamda seks için her pozisyona izin vardır. ancak en uygun pozisyon olarak bu tavsiye edilmektedir.o da işin sağlık boyutu hasebiyledir.

ancak kadınlara arkadan yani dübürden yaklaşmak kesinlikle yasaklanmıştır.
seks yaşantısı otizbir çekmekle geçen genç ergenlerin çok fazla dert etmemesi gereken şeydir. otizbir çekerken kıçınıza parmak atmayın yeter. başka şeylerle kafanızı yormayın.
(bkz: kuran ı kerim) orada böyle bir şey yazacağını sanmadığım kanı.
köpek posizsyonu mu öyle birşeyin bayan bünyeyi küçük düşürme gibi olaylarından öte geliyormuş.
başlığı açan kafa ile kurulabilecek tek pozisyonada izin yok.
şükür ki bizde de öyle bir niyet yok.
kafadaşları ile t...k tokuşturabilir.
kendisine inletildiği uzun gecelerde kıçına çektirdiği ayardan, bizahmet beynine de çektirmesini rica ediyorum. çift kulaktan, 25 er cmlik enjeksiyon sorunu çözecektir ama dikkat etsin, şırıngalar fazla kalın olmamalı, aksi taktirde fasulye tohumu kadar beyni, yüksek basınç altında burnundan fışkırabilir.
reçeteyi evrak kabulde kaşeletip, tedavisine başlayabilir.
acil şifalar.
diğer pozisyonlar zaten kadını rahatsız edeceği için bir yanlışlığı görülemeyen durum. gerçi bu konuyla ilgili ayet de yok. tabi bunun karşıtı olanlar isterdi ki hayvan gibi dalınsın ama kadın narin yaratıktır sizin gibi "öküz" değildir.
ademoğullarını günahtan korumak içindir. Bu kurallara uyanlar cennette memeleri tomurcuklanmamış hurilerle doggy de dahil her şeyi yapabileceklerdir...
içimizde kimsenin uymadığı durumdur.
nerrden uyduruluyor? şekil yönünden değil esas yönünden müdahale vardır.
(bkz: #6073420)
islam kolaylık dinidir her pozisyona yer vardır sadece arkadan müdahalede oyun dışı kalırsınız. zaten delik belik alet belli içine girdikten sonra üsten girse ne olur ters çevirip soksan ne olur.
zor şartlar altında, kısıtlı imkanlarla çalışmaktır.
cehaletin belli edildiği önermedir.
hayır buna misyoner pozisyonu denmesi de ayrı bir ironidir.
bakara 223. ayete göre sallamasyondur.

Kadınlarınız sizin için tarladır. O halde tarlanıza nasıl dilerseniz öyle yaklaşın. Ve kendiniz için (derecelerinizi arttıracak ameller) takdim edin. Ve Allah'a karşı takva sahibi olun ve O'na mülâki olacağınızı (kavuşacağınızı) bilin. Ve mü'minleri müjdele.

şimdi siktir git. istediğim gibi sikerim karımı.
okuyup öğrenmeden bok atmayalım lütfen. insanın eşi ile seks hayatına lütfen yanlış anlamayın allah bile karışamaz. ayrıca islam ın tüm hükümlerini yerine getirdiniz bir bu zorunuza gitti. samimiyetsizlik diz boyu.
tek düzeliğe yöneltir, ilişki monotonlaşır, erkek aldatır,kadın gıkını çıkarmaz senaryosunu hazırlar.
pozisyon zenginliği yoksa zevkte yoktur dedirten şeydir.
islamdan bi haber olan şahsiyetin cehaletinin göstergesidir. islam da helal olan yerden yaklaştığın müddetçe her türlü pozisyon serbesttir. tabiki pozisyonu uygulayacağın kişi ile evli olman şartıyla. 69 79 62 72 2012 hepsi dahil. Sen yeterki müslüman ol.
yahu seks yaparken dine göre mi seks yapacam bu ne saçmalıktır arkadaş ya.
Tam açıklanmamış durumdur.

Şimdi alttaki kadın yüzüstü mü olmalı yoksa sırtüstü mü olmalı? Ona bir açıklık getirmek lazım. yanlış olmasın.