istediğin pozisyonda gelebilirsin. ancak ters ilişki caiz değil. diğer türlüsü nasıl istersen öyle gel. ama sonuç kadının üreme organı olmak zorunda.
yatağa kadınla girdikten sonra pozisyonun hesabını kim soracak lan sana. salak saçma başlıklar açmayın.
--spoiler--
genelikle kadının alta erkeğinde üstte olma durumu selahat verilir.
--spoiler--
Lan oğlum yeni din kurdum diyorum gel. Pozisyon zenginliği yaşatacam sana. Valla billa bak.
yanlış önermedir. Doğru yerden girildiği sürece her yerden girilmesi caizdir. Boşuna mı istediğiniz yerden girin diyor ayette?
"2/BAKARA-223: Kadınlarınız sizin için bir (döl) ekme yeridir. O halde tarlanıza (adet halleri dışında) nasıl dilerseniz öyle varın. Kendiniz için önceden (uygun davranışlarla) hazırlık yapın... "

--sizin için önemli olabilir--
nasıl dilerseniz öyle varın.
--sizin için önemli olabilir--
Dini sorgulatir. tovbe tovbe ama.

anlamiyorum ben bunu, helalinin istersen bokunu ye, Kime ne, yani ne ki bunun sucu-gunahi ?

bazi seyler sorgulama geregi duyuyor evet.
islam yalnizca anal seksi yasaklamiştir. Hanimlariniza arkadan yaklaşmayin derken kast ettiği misyoner pozisyonu falan değildir.
pozisyon tek degil. helal yol.dedigi döl.yatagi yani am. soktugun.yer am.olduktan sonra ister amuda kalkarak sik, ister hoplat ziplat. sikinin uzunlugu ve kendi.yaraticiligina göre pozisyon.sayisi.artabilir.
kaynak belirtilmemiştir bu kastettiğiniz islam hangi islam bilemedim ?!

bok yoluna girmek büyük haramdır. bunun haricinde bütün pozisyonlar helaldir nasıl istiyorsanız yaparsınız.

ha misal, üreme amaçlı bir mücadele içinde iseniz kadın üstte pozisyonu uygun olmaz tabi.

fark ettiyseniz yüce allah ayetlerinde "ibret alasınız, öğüt alasınız, düşünüp ibret alasınız..." diye hitap ettikleri şahısları belirtmiştir. düşünmeyen arkadaşlar malesef böyle islam böyle diyor gibisinden şeyler ortaya atabiliyor. teknoloji avrupalılar tarafından geliştirilip bizler tarafından kullanıldıkça allah'ın kullarını imtihanı olan fazla verme lutfu ile müslümanlar büyük rahatlık içinde dünya şeyimde değil rahatlığında 50 km yakınındaki savaşı iplemez haldeler.

fakat allah bu yaptıkları nedeniyle hem dünyada hem ahirette bu rahat müslümanları ciddi şekilde cezalandıracak. kuşkunuz olmasın.
(bkz: diego dur allah ını seversen zaten ortalık karışık)
Bu konuda helal haram yoktur. Sadece anal yasaktır. Kadın için boşanma sebebidir. Götten uydurmayın uyduruşunuzla fetva vermeyin.
velev ki öyle iyi de sanane bundan senin inancın sana benim inancım bana.
adet ,hayız , ters ilişki yasak 3 kusurlu hareket
bütün pozisyonlar serbest
istersen ağaca çıkar
o derece .
doggy style haramsa sıçtık denecek durumdur lakin erkeğin " yeaaahh at gibiyim maşallahım var " diye egosunu tatmin ettiği bir kaç pozisyondan biridir.

Edit : Ulan helal seks pozisyonları nı açamadım korkumdan
anal hariç "dilediğin gibi".

bu mu tek pozisyon amk cahili?
(bkz: helal seks pozisyonları)
"helal yollardan dilediğin gibi" diye geçiyor sağlam kitaplarda, "enna şi'tumm"

biraz araştırma, biraz kafa. çözüyor bak bütün sorunu.
mesele çocuk meselesi, çocuk nereden oluyorsa orası haktır denilmiş. arkadan v.b. şeylerin yasak olması ise ta roma imparatorluğu zamanındaki aşırı cinselliğin engellenmesi. artık kime neyse milletin ne yaptığından. böyle işte.
"anadilinizi doğru kullanın" diye bi fetva da olaydı keşke.
doğrudur.

hatta bu mevzu * lilith'in cennetten kovulmasına neden olmuştur.
doggy yapmayacak mıyız yani?
http://sketchtoy.com/5823105
kamasutra temasına uymayan durum.
erkeğin üstte olup kadının altta olması zorunlu değildir, sadece önerilen pozisyondur. o yüzden yanlış düşüncedir.