bugün

(bkz: Faydasızların islam düşmanı olması)
kemalistleri bitirdiler her ne kadar mal olsalarda bu iyi bişeydir.
islamı kullanıp, fitne çıkarmaktan başka işleriolmadığındandır.
sakirt grubu işe yaramaz.Atam'a kurban ederim hepsini. faydası yoktur doğrudur.
üzülerek katıldıgım önermedir.

sonuna kadar dogrudur. faydadan cok zararları vardır ki bu zararın çoğu da kendilerinedir.

bir çoğu güzel topraklarda, verimli topraklarda yaşamasına ragmen sefalet çeker ki bu sadece kendi suclarıdır. bir de demogojiyi cok severler. her şey için hristiyanları, yahudileri suclarlar ki iğneyi birazda kendilerine batırma huyları hiç yoktur.
Zamane ıslam alımlerı arastırıp öğrenilmeli ondan sonra bok atılmalı. Araba,ucak,gemi ve yapmak artık sanayı işi akıl değil.
bir müslüman olarak utanç duyduğum gerçektir. islamcıyım cihatçıyım diye ortaya çıkan sadece kafa kesmeye çene altından şeklinde standart getirebiliyor. sanat yok maddi dünya için konuşursak, para kazandırmayan hiçbir faaliyet faydalı değil. maneviyat için de sevap kazandırmadıktan sonra hiçbir iyilik yapılmamalıdır. "zalimler için yaşasın cehennem" şeklinde kin ve nefretle kafadaki pragmatist düşünceyle anca "niye uğraşalım ki parasını verir alırız" kafasını yaşarlar.
Bu kadar büyük bir nüfus, cihat, rant kavgası, tarikat ve cemaat ayak oyunları gibi yollarla heba olur. Ne kişilik, ne onur kalır o şahıslarda. Hep tarikat ya da cemaat büyükleri hayatının gidişatına karar verir. Meyvesiz ağaçtır, avrupa onlara göre daha fazla müslüman'ın üretkenlik gücüne sahiptir. Utansınlar..
islam'ın yanlış anlaşılıp yanlış uygulanması sonucu ortaya çıkan ironik durum.Oysaki kurandan başka akla ve mantığa bu kadar fazla atıf yapan bir dini metin ben bilmiyorum
islam'ın yanlış anlaşılıp yanlış uygulanması sonucu ortaya çıkan ironik durum.Oysaki kurandan başka akla ve mantığa bu kadar fazla atıf yapan bir dini metin ben bilmiyorum.
genellenmemesi gereken önermedir. faydasızlıkları toplumadır; kendilerine ne kadar faydalı oldukları ise pratikte görülmektedir.
güncel Önemli Başlıklar