bugün

farklı sitelerden adobe eklentisini indirerek açabileceğiniz oyun. gelin de karantina günlerinde az vakit öldürelim.
bir dönem deli dehşet oynadığım oyun.

genelde 15 kişi falan oynuyorduk, özledim vallahi.
her şey bok etmeye yeminli türklerce içine edilmiş oyun.

bir kaç el üst üste bildin mi kıskanıp odadan atılman için oy veriyorlar. yabancı adminler de anlamadığı için atılıyorsun. sülalenizi sikeyim kıskanç ibneler.
http://www.isketch.net/isketch.shtml sitesinden ulaşabileceğimiz oyun.

oda kurduk yazarları bekliyoruz.
oda en aşağıda 'uludagsozluk'
oynayan varsa ses etsin de oynayalım oyunu
çizimine ve görsel hafızasına güvenen sözlük yazarlarıyla oda kurup yarışmak istediğim süper oyun.
eskiden ne oynardım amk oyununu lan. 2 yazım sırf bu oyuna gitmişti.

boş zamanlarda oynanacak hoş güzel internet oyunu.

varmıdır bilmem ama zirveleri olsa süper olur.
oynayan olsa da oda kursak denilesi oyun.
yeni keşfettiğim ve sanırım bağımlısı olacağım oyun.
touchpad ile nasıl oynayacağımı kara kara düşündürten komikli oyun.
çok basit ama çok eğlenceli bir oyun. yanında birisi varken eğlencesi de kat kat artıyor.
3 senedir oynadığım oyun. hoş bir tayfaya rast geldiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir çizim oyunu. bölerek anlatmak benim favorimdir mesela. yapılan gülüş ve alkış efektleri de candır.
10 yıldır sürekli oynadığım oyun.**
gececi tayfanın haxball ile beraber favori oyunudur.
var mı ?
yıllarımı çürüttüğüm oyun. ayrıca çizmek yerine kelimeyi yazanlardan hala nefret ediyorum.*
oynayalım mı diye sormaya korktuğumdur. zira çizimlerim... çizimlerim... mükemmel sayılmaz yani çizimlerim.
nedense sözlükte hak ettiği ilgiyi görmemiş oyun.
abazanlara denk gelmezseniz harika vakit geçirebileceğiniz oyun. ortamda kız ismi gören, verilen kelimeyi çizmek yerine kız ismi yazıp kalp çiziyor. kullanıcıların sadece adı veya tercihen nickname leri görünüyor, resim falanda yok. isimden tahrik olmak böyle birşey olsa gerek.
ingilizce geliştirmek için birebir.
çoktan bağımlısı olduğum oyun.
bağımlısı olunabilecek görsel yetenek, anlama kabiliyeti ve zeka isteyen oyun.
ülkemizde ne korkunç yetenekler var gözlerinizle görebileceğiniz oyundur. şeytan çizip cenneti anlatmaya çalışmak gibi. bir gediklisi olarak tavsiye ederim.
görsel zekanızı ve hafızanızı geliştirebileceginiz yegane oyun..
site açılırkenki müziği harika olan oyundur.
üniversiteye girmeden önce her gece istisnasız oynadığım oyun. güzel bir odaya denk geldiğinizde çok da zevkli bir hâle dönüşebilir, hele ki muhabbet de güzelse. bireyin algı oranına çok güzel bir şekilde şahit olabileceğiniz bir sitedir. sandalye bile bazen sizin tezâhürünüzdeki gibi olmayabiliyor oyun içerisinde. hülâsa takılın, oynayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar