bugün

ortalığı dağıtmaktır.
akıyo lan paçadan akıyo*
tedbir olarak yüzüstü yatış stilinin geliştirilmesine neden olan hadisedir. ancak bu da pek işe yaramamakta ve volkanik dağ özelliğindeki popoştan çılgınca magma fışkırmaktadır. don işaret ve başparmak yardımıyla popoştan ayrılarak tuvalete gidilir ve don atılır. sonuç aynı yani.
ergenken yazmak gibidir.
tusunami yaratabilir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

dip:hep demek istemiştim.
için çürümüş deyiminin hayal gücü olmadığını ispatlayan eylem.
(bkz: sıçsaydın)
(bkz: ossurmadan sıçana dizüstü bilgisayar hediye!)
(bkz: altına osurmak)
"cafer sıçtı bez getir, cıvık sıçtı tez getir" durumudur.
korkulacak ve gaz atsam mı altıma mı yaparım diye düşündüğünüz hafif hafif zorladığınız,ve belki sonucunda iğrenç bir durumun ortaya çıkışıdır.Donunuzun lağıma dönmesidir.
hava sıcaksa, bir de uzun bir otobüs yolculuğunda ise ölünüz daha iyidir.
hocam olmadı bu ne ya!! (bkz: salih abi sıçtım galiba)
o an klozette oturmuyorsanız çok risklidir. osuracağım diye donunuza sıçmanız an meselesidir. ama başarma şansınız da yok değildir.
neticede boktan bir mevzudur.
(bkz: aha sıçtım denilen anlar)
(bkz: altına osurmak)
korku vericidir.
yaptıktan sonra, tuvalete gidip kontrol edinceye kadar "acaba" sorusu sürekli kişinin beynini kemirir.
(bkz: gençken yapılması gereken 101inci şey)
bu eylem yapılmadan önce kesinlikle paçalar kalın urganlar ile bağlanır, çevre kolaçan edilerek boş bir yere geçilir, tehlike kapıdadır, her an don doldurulabilir. (bkz: Gübrettin) Yakında umumi bir hela varsa bu eylem orda denenmelidir, yoksa osuruyum derken sıçmak deyimi vuku bulur.
pantolonun arka kısmında japon bayrağına benzer bir görüntü oluşmasına sebebiyet veren eylemdir.
bir nevi kişinin kıçı ile rus ruleti oynamasıdır.
altına sıçmak ile eş değerdedir.
cırk diye bir ses ve dona bulaşmasın diye garip bir koşu çeşidiyle tuvalete yetiştirir.
Külot'u Renk Değişimine Uğratmaktır.
an itibariyle hakkında 78 entari girilmiş *, ossuruktan teyyare selam söyle o yare tadında eylemdir.
sonucu bilinse bile insanın karşı koyamadığı durumdur.