bugün

alman amatör liglerinden bir futbol takımı.
daima korkuyla yapilan bir eylemdir, ha cikti ha cikacak korkusu vardir, bazende o korku bile yoktur cikmistir siz fark etmeden. ***
(bkz: ateşle oynamak)
...ve etrafa saçıldılar, artık özgürdüler..
debriyajdan ayagi birden çekmek.
sessizce osurma özgürlüğüne sahip olamamaktır. sıçtığını 5 km yarıçapında bulunan herkes duyar.*
işemeden sıçmak kadar imkansız bir eylemdir..
5 dakika uzatmanın oynanacağı ve berabere devam eden derbi maçının 90+2. dakikasında rakibin çok tehlikeli yerden firikik kullanacak olması anında yaşadığımız tedirginliğe benzer bir tedirginlik yaşatan durum.

(bkz: topun başında fan hoydonk)
(bkz: facia)
insanın otokontrol sistemini çok geliştiren bir antreman da diyebiliriz.
uyurken yaptığınız takdirde yatağı saran bok kokusuyla uyanmanıza neden olan eylem. bugün başıma geldi oradan biliyorum.

bir ıslaklık, bir koku. aboov...
tuvalet fayanslarına güzel graffitiler yaparak ortama yeni bir hava katmaya yarar. yaratıcılıkta sınır tanınmayarak, kesinlikle özgün ve orjinal bir çalışma ortaya çıkar.

yea
fri stayla..
dın dını dının dın..
fıçı fıçı fıç fıçç..
bödöf!
makatınızın çevresinde hafif birt sıcaklık hissederek irkilmenize ve sıvışan bok kütlesinin popo loplarınıza bulaşmaması için baston yutmuş gibi yürümenize sebebiyet veren durum.
genelde cesaret edilemeyen olaydır.çünkü tatsız bir kaza riski fazladır.gelenin ne olduğunu anlamakta zordur aynı zamanda.bu yüzden yapmadan önce iyi bir şekilde ölçülüp tartılması gerekilir.
der meister tarihine boklu harflerle yazılacak iğrenç bir olay yaşamama sebep olmuş, hala unutamadığım facia. 8 yaşındayken yapmıştım bir de, 15-16 olsa neyse yani.

tanım yapacak olursak, gaz molekülü kadar ayrışmış sıvı bokun götten fışkırmasıyla sonuçlanabilecek fantastik eylemdir. kişi "anaa osurdum lan" diye sevindiği sırada arkasına bakarsa bok görebilir, öyle de sessiz gider.

olay, meister'in yengesinin evinin arka bahçesinde geçer. tamlamaya bak lan. neyse. der meister ve arkadaşları yeşil alanda top oynamaya başlar, fakat bizim küçük ustamız ishal olduğu için fazla koşmaz, koşamaz. altına sıçmaktan korkar. bir yerde karnı ağrımaya başlar, canına tak eder. o sırada da top gelmektedir küçük ustaya. küçük usta boku götü bırakır, emektar bir defans oyuncusu edasıyla topa kafasını uzatır ve arkadaşlarına kazandırır.

atak devam etmektedir. küçük usta ileri koşar. ama o da ne? karın ağrısı şiddetlenir. akıllı ustamız olduğu yerde çöker, bacaklarını ayırır ve rahat bir osuruk denemesi yapar ishal olduğunu unuturcasına. veeee...

küçük ustamız üzülmez. o atak golle sonuçlanmıştır.
çok dikkatli olunması gereken bir hadisedir. #4170999
kesinlike ve kesinlikle önermediğim bir olay.

zaman : baya bi oldu.
mekan : bizim evin salonu.

böyle daha ilkokula gidiyorum. ishal olmuşum ama nasıl ishal. bildiğin şelale akıyo içimden . artık iyice yoruldum , bildiğin yoruldum la sıçmaktan. neyse son yapmamın üzerinden kısa bir zaman geçmişti . midem s.o.s veriyodu. tehlike çanları çalıyordu ; sanki içimden , "boşalt bu binayı" gibi sesler duyuyodum . sonra midemde birden bir ses çıktı "vızızıt" gibi garip bir ses. aha dedim osuruğum geldi. tam böyle bırakıyorum "fısss puuuçkktçtç etti bi anda , sonrasın da kıçımda bir sıcaklık. o an babamla göz göze geldik ve ağzından şu kelimeler döküldü : "lannn kalk kalk sıçtın mı lan oraya tüüüüüü kalk git lan yıka kıçını". o günden beri ishal olduğumda yılmadan , usanmadan tuvalete gider orda osururum.
çok riskli ve tehlikeli bir eylemdir.eylemi gerçekleştirirken herşeyi apsisine ve ordinatına düşünmek gerekir.yanlış mekanda ve yanlış yerde yapacağınız bu eylem sizi çok zor durumda bırakabilir.kişi anüs duvarına dayanmış,kapıyı durmadan çalan maddenin gaz mı yoksa sıvılaştırılmış dışkı mı olduğunhu müşade edemez.ve yanlış bır kararla çıkan bir kaç mol sıvılaştırılmış dıkıyla kişinin arkadan sünnet olmuş çocuk gibi mekandan uzaklaşması bir olabilir.
osurduğunu sanıp, çatır çatır sıçmaktır. durumun farkına ne kadar erken varılırsa, kişi için o kadar hayırlıdır.
osurdum sanmaktır. Aslında bildiğin leş gibi ishaldir o.
yüksek ihtimalle mısır yiyip üzerine su içmiştir ve bunu defalarca yapmıştır ne zaman bir mısır yese susama istediği baş göstermiştir ama azcık içicem bir şey olmaz der ;ama sonuç hüsrandır.
boku nası cıvık oluyosa, osuruğu da o kadar tiz sesli olur bu eylemin.
(bkz: bi arkadaş sıçıyodu ordan biliyorum).
süpriiz! uçup giden gaz ardından, en son bıraktığınız resmi beklerken, sizi bekleyen bi bebek var artık orda.
sesli ve sessiz olan olmak üzere iki kümede incelenebilir bu eylemler .

sesli olanı, aha geliyo lan hasiktirrrr ile derin bir nefes alınıp makatı sanki içerde vakum olmuş gibi hayal ederek içe doğru sıkma çırpınışları ile başlayıp iğne ucu büyüklüğündeki bir boşluktan vukuffffyfffttttttttiiyuuu sesi ile tazyikli bir ıslaklık hissederek sen bulur . şanslıysanız bu eylem evde olduğunuz anlamına gelir .

sessiz olanı ise seri dua okumalarla başlayıp pantolon üstünden popoya el vasıtasyıla yoklanıp incelenerek acaba sıçtık mı lan soruları ile son bulur. şanslıysanız kilodunuzda sarı renkte minimalist tarzdaki tabloyu görmezsiniz.
akabinde sıçarsın. hemde sulu.
güncel Önemli Başlıklar