bugün

(bkz: kiziroğlu mustafa bey)
teşekkürler andalar.
O zaman ali kınıktan bi almıla sana hediyem olsun.
Hoş gelmiş.
hello almila..

https://www.youtube.com/watch?v=xhwNywVYBk4
hem türk hem türkçü hem de adı almıla. Bilmem daha ne olsun?
ikidir basliklarimda bana laf sokmaya calisan arkadas.
sozluge geleli 2 gun olmus hele bi soluklan once.
sonra bana ayar vermeye calisirsin.
Türkçü bir dost bir de cengiz han'a türk demese*
var ol andam.
kendisini tanımam etmem, takma adından anlaşıldığı üzere doğru yolda olan yazar.
Türkçü ve güzel nickli yazar.
En azından bir hayali var.
Ormanlık alanlarda son bulmayacak bir hayal.
matematik öğretmeni olursa işi daha kolay olacak yazar. zira kürtlerde bölme cepte.
Bir günde 30 entry girmiştir. Biraz daha sakin ol konçuy.
hoş gelmiş esen olsun.
Öğretmen olacak ama de da Bağlacını ayrı yazamıyo.

Bakın bu dramdır.

Bir yazar.
sözlükte ilk günlerinde ayak fotoğrafı paylaşması ile hemen gözümden düşen yazardır.

(bkz: ne gerek vardı)

koştursun efendim.
aklıma urungu'yu getiren yazar. net.
Hoşgelmiş Türkçü yazardır . Koştursun özgürce .
Tipini görmek istedigim yazar.

Gözleri çekikmi diye merak ettigimdendir
Sözlükteki faşist tayfa tarafından sahip çıkılan yazar. Bir ögretmen olarak, faşist bir öğretmenin çocukların beynini yıkamasını içime sindiremiyorum.
Not : kastamonuluyum, türküm ve kürtlerin, zazaların yaşadığı bir yerde görev yapıyorum ve umarım bir gün bu şovenist arkadaşın da yolu bu taraflara düşer gerçi çocuklardan çıkartır hırsını, o çocuklara yazık eder. Gelmesin doğuya.
Ayrıca sözlükte nickinden dolayı çaylaklığı 1 günde kaldırılıp, gammaz da yapılıp kendisini bir şey sanması sağlanmış yazar.
mahlası baran'ın kızı rojda olsaydı "ay faşist, çocukların beynini yıkayacak" diye nitelendirilmeyecekti. çocuklara vatanperverlik öğretmenin şovenizm kabul edilmesi de günümüzün modası.
Kendisinin gerçekten öğretmen olduğuna da anca personel kimlik kartının resmini çekip yayımlarsa inanabileceğim yazar.
"Doğuya gelip gelmiyceğimi sana mı sorucam ulan" diyerek nasıl bir karakter, terbiyeye sahip olduğunu gösteren yazar. Ben ögretmenim, 657'ye tabi bir memurum. o senin aşağıladığın kürtlere ingilizce öğretmeye çalışan öz be öz türk olan ama faşistlerden nefret eden bir türk öğretmen. Allaha duamdır; senin gibi gözü faşizm ile kör olmuş birinin devlet memuru olmasına izin vermesin.
Türkçü olmasıyla övünüyo ama türkçe konuşamıyo. Ne kadar da ironik...

Gelmicemi nedir yaa???

Bir yazar.
Hosgelmis yazarimiz. Ülkesini seven memurda olur ogretmende doguya da gider batiya da demek ki bu yazarimizin düşünceleri belli ki birilerine dert olmuştur. Bu ülkeyi sevdirmek biz ogretmenlerin en önemli görevidir.