kaşınıyor...

ortadoğu'daki çoğu savaşta bunların parmağı var.

mezhepçilik adı altında fitnecilik yaparak savaş çığırtkanlığı yapıyor. masum müslümanların ölmesine sebep oluyor..

müslümanlık savaşlarla yaygınlaşacak diye bir kaide yok. ortalığı kana bulamak yerine bilgiyle teknolojiyle bilimle ön plana çıkıp yaygınlaşmakta var.

gerçi bunlarda ne arar...
içimizdeki kripto yahudileri kudurtuyor.
Anlamayanlar eski sevgilisine bi sorsun bence.
Eceli gelen köpek cami avlusuna işermiş, O misal. iran ateşle oynuyor. Amerika zaten iran'ı s*kmek için sebep arıyordu. Dilerim israil'e güzel bir saldırı yaparlar da ebesinin şeyini tersten görürler.

Bakın tarihi not düşün. iran salaklık edip ciddi anlamda bir saldırı yaparsa. Amerika, iran'ı düşürür.
sanırım iran abd'ye dm'den yürümüş. amerika'nın sevgilisi israil'de bunu görüyor ve iran'a saldırıyor. iran da ya benimsin ya kutsal toprağın diyerek füze atıyor...
Traveler: beni şaşırtıyorsun..
molla rejimini yıkmak istiyorlarmış, el birliği ile demokrasi götüreceğiz amk mollalarına.
israil ve abd senelerdir bu adamların ülkesini karıstırıyor. En üst düzey komutanlarını öldürüyor. Medya aracılığıyla müslüman ülkeleri irana karşı kışkırtıyor. Abd senelerdir ambargo uyguluyor. Adamların artık kaybedecek bir şeyi bile kalmadı. Son raddeye getirdiler iran'ı. Evet.
Tarih, iram'ın kafirle savaştığını yazmaz. Bu işte bir iş var. israil Müslüman olmadığına göre. Bilemedim.
ortadoğuda amerika ve özellikle israilin parmağı olmayan en ufak eylem yoktur.
israile saldıran hamasın kendisi de israilden beslenmiştir tükiyedeki pkk ypg de israilden beslenmiştir. hatta arap emirliklerinin neredeyse hepsi israilden besleniyorlardır.
hisseli harikalar kumpanyası gibi bir tiyatro dönüyor olan bu bölgenin aptal halkına oluyor.
bir gözlerini açsalar bir aydınlansalar herşey güzel oalcak ta aydınalnmıyo amınakodumun cahilleri.
aydın olanı da kaçıp düşmanına sığınıyo. senin aydınlığını sikiym.
OLAY FALAN yok, mahallede bebeler çatapat, kızkaçıran oynamış.
iran dedi kardeş benim konsolosluğu vurdun. Senin nükleerin var ben çulsuzum halkıma bunu açıklayamam. Yalandan füze atacağım sende vur mesele kalmasın. Onlarda tamam dediler. Mesele kapandı.
1. fotoşok savaşları yapılıyor. Kamuoyu hangisini beğenirse kazanan o.