bugün

gözleri güzel acem kızlarıdır.
şu dünyada belki de kıskandığım tek milletin kızları.

gerçekten çok güzeller.
Türk dizilerini izleyince bizim dizilerde gibi aşırı zengin olduğumuzu sanıp evlenmeye geliyorlarmış. Hayır şaka yapmıyorum.
iran'da büyükelçilik yapan cumhuriyet devri yazarımız şevket süreyye aydemir; "iran kadınlarını görünce batıdaki kadınlar bana erkek gibi gelmiştir." demiştir.
Güzel kızlardır bilirim.
adlarına türkü dahi yazılmıştır, çok güzel olurlar zira... https://www.youtube.com/watch?v=xU58C8X8-wM
Çok iyi sikişiyolar.
Çok güzel kızlardır, eğitimli, modern badem sözlü bakımlı narin kızlardır. Ortadoğunun kadınları zaten daima güzeldir.
Guzel kizlardir ama sarisinlari pek yoktur.
iran'da suriye gibi olursa gelirler inşallah.
güzel kızlardır. araplardan çok farklıdırlar.
sizi gece uykunuzda öldürme potansiyeline sahip kin toplayabilen kızlardır. arap kültüründen gelenlerden korkun. her ne kadar pers ırkı arap olmasa da araplaşmıştır.
Güzeli tam güzel, çirkini de tam çirkin olur. Ortadoğu halklarının en önemli silahı olan göz, kaş, kirpik üçlüsünü çok etkili kullanabilirler. Türkiyeye turistik amaçlı gelen varoş tayfası giyinmeyi ve makyaj yapmayı hiç bilmez. Eyyorlamam bu kadardır.
Benzetildiğim kızlardır.
Dünyanın en fazla boya harcayan kızlarıdır.
turizmcilik tecrübelerime dayanarak söylüyorum aga; en kötü yurdum kezbanı bile bunlara her anlamda 5 çeker. vücutlarının üçte ikisi su geri kalanı kozmetiktir bunların. ekserisi yalancıdır ve karşısındakini salak yerine koymaya bayılırlar. bir iran insanına bir cümlede birşey anlatmak isterseniz o cümleyi en az 8 kere tekrar kurmanız gerekir. en az diyorum bak. hani bizim iç mekanda aynalı gözlük takmadan yaşayamayan kezboşlar var ya; heh işte onların fikir babaları bu iran kızları. yüzde 95i iranlı erkekler hariç hiçbir erkekle evlenmez bunların. aynı anda 3 iran kızıyla herhangi bir konu hakkında muhattapsanız geçmiş olsun kafanız sikildi demektir ve üç gün kendinize gelemezsiniz.
dünyadan bunları mahrum bıraktıkları için utanmalıdırlar efendim. evet.
Müslümandırlar.
Bu bile uzak durma sebebi.
Güzeli felaket güzeldir, çok özel yaratılmışlar amk. Van Çaldıran da bunlarla aramda 20 kilometre vardı 1 tane göreydik bari.
güzel kızlardır.

ancak soyundukları zaman bazıları maalesef biraz kıllı olabiliyor.