bugün

ipodun en kral modeli olmakla beraber, o kadar incedirki cüzdana bile koyabilirsiniz bu mereti. fakat bu kadar inceliğe rağmen hayvan gibi hafızaya, hayvan gibi ekran kalitesine sahip teknolojik cihaz. böyle cebe koyunca kayıp gidiyor içeri doğru, sarjıda iyi dayanıyor.
3 nesilde bir harikalar yaratan alet. mp3 çalarlarda gelmiş geçmiş en güzel iki nesili barındırıyor. 3. nesil muazzamdı, taş gibi bir aletti hala kullanırım. şimdi bir de 6. nesil aldım, büyük ihtimal 9.nesile kadar bunu kullanacağım.
Smartphone'lardaki ses sistemi bu kadar mükemmelleşmişken niçin bir insan evladı gidip ipod nano alır?
son nesilinde kamera olmayan apple ürünü. ikonlar da oval kenarlı kare değil, bildiğin yuvarlak olmuştur.
5g'sinin üstüne model henüz olmayan mp3 dinleme aygıtı. 6g'ler geçen sene piyasaya çıkıp tutmayan lg model saat-cep telefonlarına benziyor.
kulağımdan çok şarja sokulu olan aygıt. bi biskrem versem yer mi acaba?
6.nesillerinde şarj problemi olan alet.kesinlikle klavuzda yazan rakama inanmayın.
Muhteşem olduğunu düşündüğüm alet.
bu cihazı muhteşem bulmamın sebebi ufak ama işlevsel olması. müzik dinlemek için tasarlanmış olmasına rağmen fotoğraflarınızı ve videolarınızı izleyebiliyorsunuz. dediğim gibi küçücük, 1.5 inç ekranıyla sadece 21 gram. evet çok hafif! ayrıca arkasında bulunan kıskacı sayesinde kıyafetinizin herhangi bir yerine, belki cebinize, belki kulağınıza küpe olarak bile takabilirsiniz! ama beni asıl cezbeden kol saati olarak kullanılabilir olması... arkasındaki kıskacı saatin kayışına takıyorsunuz, oldu size harika bir saat! kulaklığınızı da takın, herkes mp3'lü saat sanıp hayran kalsın. zaten bekleme anında iken, ekranda bir saat beliriyor, ekran koruyucu gibi yani. alın size kol saati...
fakat sorun şu ki, biraz pahalı... yani o boyuttaki bir saat için 400 lira fazla değil mi? neredeyse ipod touch fiyatında... ben de ondan mı alsaydım iPod touch yerine?
6. nesil 8gb olanını daha 2 gün önce teknosa dan 299 TL'ye aldığım çok küçük ama çok kullanışlı bir apple harikası. ses kalitesi, dokunmatiği her şeyiyle verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum.
Türkiye garantilisini almak için 3 arkadaşın birleşmesi gerekiyor. illa kapaktan şifre mi yollamak gerekir böyle bir ürüne sahip olmak için (8GB nano 6G 550tl)
arada sırada ekranı kapanan ve bazen de kayıtlarında hiç bir şarkı yokmuş gibi davranıp bana oyun yapan mp3 çalar. ama kendisinin sesine bayılıyorum ve bu tür yaramazlıklarını hoş görüyorum.
ipod touch varken yanına bile yaklaşmamak lazım.
en kral serisi 5. seridir.
Apple'in zımbırtılarından biri, dürrük gibi.
ipod touch varken ipod nano almak, kotasız interneti olup da torrent'in ne olduğuunu bilmemek, ya da bildiği halde hiç kullanmamaktan daha beter bir durumdur.
her ipod ve apple ürününde olduğu gibi sırf marka ismi yüzünden pahalı olan cihazdır. onun özelliklerine yakın hatta birabir aynısı olan cihazlar daha ucuz olabilmektedir.
5.nesildeki radyo özelliği ile beni benden almaktadır. 1 senedir kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
kesinlikle uzaylıların yapıp '' hadi şunu da dünyalılara verek de az sevinsin p.çler '' diyip sonra seri üretime geçilip piyasaya sunulduğuna inandığım alet.
4.nesil olanından bi tanesine sahip olduğum müzik aleti.
5. nesil 8 gb'nin fiyatı pembe olanlar için 479, diğer renkler için 489 tl olan alettir. *
şu an mersin media marktta 229 tl olan fakat hemen alt katta olan teknosa da 400 bilmem kaç küsür tl olan anlamsız, gereksiz, neydüüü belirsiz alet. ayrıca kız arkadaşımın sevdiği elektronik.
ebay de her modelinin cok ucuza bulunabildigi, 350 euro luk bir tanesini yeni zamanda 52 euroya düsürdügüm 4 gb kapasitesi olan, harika bir alet.

i tunes indirmeniz lazim, yoksa drag and drop´la indirdiginiz titelleri göstermiyor. ama koskoca mahler senfoniyi birkac saniye icinde i tunes´la i pod´a gecirebiliyorsunuz.

tabii, ses kalitesi cok yüksek. ben de bir de normal mp3 calar var. kiyas götürmez bir sekilde cok daha iyi bir kalitesi var. equalizer´leri iyi....benim aldigim modelde bir cok secenekten bir tanesini secebiliyorsun, ama secenekler gercekten de az degil.

pili, ya da aküsü, cok dayanikli, cok uzun sürüyor aküsünün bitmesi. yolculuklarda falan ideal bir durum tabii bu.
amacı sadece müzik dinlemek olanların 2 veya 3 nesil almaları gereken nesne, 4 ve 5. nesilin fiyatı ortalama bir türk' ü zorlayacak kadar fazla.
apple'in sitesinde az once yeni nesiline rastladigim cihaz. kamera koymuslar ama VGA olmasi bozuyor isi biraz.
5. nesli dün amerika'da piyasaya düşmüştür. şekil olarak 4. nesilden pek farkı yok sadece ekranı biraz daha büyük ama ek özellikleri var. dahili hoparlör, mikrofon, kamera, radyo vs. gibi.güzele benziyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar