bugün

başarılı güzel tenisçi. 96 doğumlu olması şaşırtmıştır. yerim.
Güler yüzlü hanım kızımız.
kendisiyle beraber mevzun olduğum güzel mi güzel milli tenisçimiz. başarılar dileriz.
ipek soylu fan sayfası http://www.facebook.com/ipeksoylu96
son derece kedi. ciddi ciddi bir taktik ve strateji oluşturarak onunla çıkmayı düşünüyorum. olabilitesi oldukça yüksek.
1996 doğumlu gerçekten yetenekli türk tenisçimiz. gerçekten gelecek vaad etmektedir , umarım bu kızda kaybolup gitmez ve bizi çok iyi yerlerde temsil eder.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
yetenekli genç sporcumuz. umarım ileride gençlerde değilde, normal tabloda izleriz wimbeldon'da kendisini. zira maria onun yaşındayken, wimbeldon finali oynamıştı sanırım.
artık o bir grand slam şampiyonu.

partneri Jelen Tiechmann ile beraber juniorlarda çiftler şampiyonu oldu.
Grand slam kazanan ilk türk.
"bu kiz nasil 96 dogumlu arkadas?" dedirten teniscidir.

ayrica kiz sirinlikten olecek sanirim, tam ideal sevgili tipi var kendisinde.
Adana şivesiyle konuşan şampiyon tenisçi.
Amerika açık genç cift bayanlarda kardesi irem soylu ile sampiyon olan guzel tenisci. Yayik yayik konusurken insan eriyo karsisinda.
çok tatlı lan sözlük.

http://www.sporxtv.com/te...-yurda-donduSXTVQ35705SXQ
grand slam kazanarak gururumuz olmuş kızımız. marsel ilhan, çağla büyükakçay gibilere de selamlar olsun buradan...
Grand Slam Şampiyonu ilk Türk tenisçi, çok büyük gururumuz. daha nice başarıdan başarıya koşmasını canı gönülden istediğim her açıdan harika insan.
ilk defa izliyorum . gercrkten yetenekli ilk 50 yapmasi muhtemel. ayrica ol guzel ya.
aramızda 1 yaş olması ve onunda adanalı olması nedeniyle küçükken belki bir yerlerde karşılaşmış olma ihtimalimiz bile var. üniyi bitirir bitirmez çikolatamı çiçeğimi alıp kapısına dayanmayı planlıyorum.
an itibariyle çok da etkili bir performans sergilemeyen tenisçi. heyecan yapmış heralde.

oha editi: 96'lıymış lan. biz de anca evde oturalım.
konsantrasyonu aşırı dağılmış sporcu. olsun yenilmek önemli değil. bozma moralini koca yürekli dev tenisçi...

ben sevdim bu kızı.
kilo vermesi gerekiyor. bir tenisci icin o fizik bir facia. ama çok çok müthiş de bir yeteneği var. azmiyle yetenegini birlestirirse tozu dumana katar vallahi.

sinirlerini kontrol etmeyi öğrensin. kaslarını guclendirsin. bugun oynadığı maçı unutsun, yolu açık olsun.
Ülkede tenis diyince akla gelen tek isim.

Bacaklar sütun.
görsel
görsel
Roland Garros‬'ta elemeleri geçmiş türk tenisçimiz , ilk maçı salı günü Fransız Razzano'ya karşı olacak, başarılar dileriz.
hırvatistan da yapılan wta turnuvasında çiftlerde finale yükselmiş olan gururumuz. umarım şampiyonluğu da kazanacaktır.
ben sporcunun zeki, çevik ve güzel olanını severim.