bugün

dördüncü nesil yazar... *
üç beş satırdan kısa entarisi az bulunan yazarlardandır.
(bkz: esas gerçek şarap)
nickinin anlamını çok beğendiğim* gerçeği bulmuş yazarımız. sırlar kapısı, ruhlar dünyası gibisinden dizilerin ardından çeksek tutar mı acaba?

severek izliyoruz.
"gerçek şaraptadır" anlamına gelen latin atasözü. normal yazıldığında "in vino veritas" şekline girer.
(#3188408) nolu entrysinin mutlaka okunması gereken uuserdır. *
unlu olmadan once de tanirdim ben onu. hic degismedi. helal olsun. saglam insan.
yaşına rağmen hakkaten şarap gibi olan yazar.
toplumsal gerçekçi sinema akımından etkilendiğini düşündüğüm yazar arkadaş.
bence mükemmel bir yazar. seni izlemeye devam edeceğim.
şu kocaman database'deki entry'lerin hepsini alsak, ucuca eklesek karakterleri, milletin birbirine verdiği ayarları ikiyle çarpsak bir tane kendisinden elde edemeyeceğimiz biricik yazarlardandır. Yalancı değildir, düzenbaz değildir, yazdıklarını yaşayandır, yaşadığını yazandır çünkü.
son zamanlarda siyasi içerikli entryleriyle dikkat çeken ve sert ama usta uslubuyla görüşlerimiz uyuşmasa da takdirimi toplayan yazar kişisi. bir gazetede köşe yazarı olabilecek kadar güzel yazan avukat. böyle yazıyorsa nasıl konuşuyordur acaba mahkeme salonunda?
''Serüvenlerinin farkında olmayanlar nereye yol aldıklarını bilemezler.'' Şiarıyla yazan, serüveninin fazlasıyla farkında olan, duraksamaksızın yol alan yol tepinicisi bir yazar. Aşındırdığı yollarda karşısına çıkanlara anlatacak çok şeyi vardır, yeter ki karşısına çıkan anlatmaya değecek biri olsun, şarap tadında anlatır anlatacağını. üzümü dalından yemek gibidir muhabbeti, 4 mevsim üzüm bulundurur dallarında...
"muhteşem" yazıyor ve ben o'nun yazılarını "her an bitecek!" korkusu ile okuyorum. bazen ikinci defa da okuyorum.*
(bkz: in vino veritas in aqua sanitas)
iyidir.
sanal alemde izini kaybettirmiş dosttur. **
geçtiğimiz günlerde evlenmiş yazar kişisi.***
mantıklı ve gerçekçi yazan dördüncü nesil yazar.
evlenmiş bu arada, hayırlı olsun.
bildiğin doğrucu davut yazarı, sözünü esirgememiş hiç. oh ne de güzel yapmış çok sevdim. aşk ve şevkle okuyorum entrylerini. elleri dert görmesin.
hangi kameraya el sallıyorduk? *
eskilerden bir dost... buralara uğruyorsa bi' yeşillendirse ya.