dur durak bilmeden tematik kanallarını arttıran discovery channel'in son kanalıdır.
ci vari bir discovery kanalı dsmart 14. kanalda yayın yapmaktadır.
gece yaRISINDAN sonra yaşanmış korku hikayeleri yayınlayaN kanal. genelde ruhların yaşadığı evleri, bu evlere yeni taşınmış olan insanların ruhlarla karşılaşınca nerden geldiğini şaşırmalarını ve ruhları kovmalarını anlatıyor.
pek çok belgesel gibi, netten bulunup indirilerek bölümleri takip edilebilen kanaldır.

ben birkaç bölüm adli vakaların anlatıldığı seriyi izledim. yalnız bir yerden sonra iç karartıcı olmaya başlıyor.*
tehlikeli ilişkiler isimli, oldukça izlenilesi bir programı bünyesinde barındıran kanal. programda olay şöyle; çiftlerden biri eşini aldatır ve vaka çeşitli ölümlerle biter. bazen eşler birbirini öldürüyor, bazen de metresler aileden birini öldürüyor. anlayacağınız oldukça garip ve ilginç bir program. imkanınız varsa izleyin derim.
çok çeşitli sayıda bilim ve suç belgesellerine ulaşılabilecek, internette yayınlarının bulunması zor kanaldır.
dünyada ne kadar çok psikopat, sosyopat, dengesiz insan olduğunu gösteren kanal.
kuruntulu bir insana dönüşmemizi sağlayan kanal. çok fazla izlerseniz tanıştığınız insanlara potansiyel suçlu gözüyle bakarsınız.
Ağırlıklı olarak cinayet içerikli yayın yapan kanaldır. Eşler genellikle, aldatma üzerine birbirlerini öldürüyorlar, eşi öldükten sonra sigorta dan alacağı milyonlarca dolara konmak için gözünü bile kırpmadan eşini öldürüyor. Ancak eksik iş yapıyor ki yakayı ele veriyor. Gerçekten iğrenç bir duruma sokabiliyor sizi, özellikle de kız/erkek arkadaşınız var ise bir an için endişeye kapılabiliyorsunuz.
Digiturk 186. Kanalda yayın yapan
Gerçek csi kanalı.

Yaşasın tematik yayıncılık.
favorim kesinlikle "i'd kill for you" serisi.

çok iyi bir kanal, resmen ufku genişliyor insanın. gerçek sosyopatlarla, gerçek hikayelerle tanışıyorsunuz.
holivud senaristlerinin aklına gelmeyecek sağlam hikayeler çıkıyor.
"Home alone " diye başlayan tanıtım filmi Çoğu korku filminden daha başarılıdır. Kanal neredeyse kusursuzdur. Bravo
Televizyonda izlediğim tek kanal. insanın etrafındakilere olan güvenini tekrar sorgulatmasına sebep oluyor ve olağan durumlar üzerine paranoya kurmaya başlıyorsunuz.