bugün

Fotograftaki gibiyse normal bi duygudur degilse kacin lütfen.
Aaa bu muymuş aq dedirtir.
Bir kez yaptığım şeydir.

5 aydır yazıştığım biri vardı, 18 yaşında yeni internette takılmaya başlamıştım. 5 ayın sonunda buluşmaya karar verdik, farklı şehirlerde yaşadığımız için geldiği ilk gün denk düşüp buluşamadık. 1 günün ardından buluşma gerçekleşti, ben çok heyecanlıydım. Sonuçta arkadaşı olmayan asosyel biriydim. Oturduk tanıştık konuştuk, konuştukça kendimi kötü hissettim. Sorun o arkadaşta değil bendeydi, yazınca normalken görünce farklı hissettirdiği için onu bir daha görmek istemediğimi söyledim. Sadece daha iyilerine layikti *

Şaka bir yana o gün anladım ki, bazı insanlar uzaktan iyiler..
Hayaller hayatlar versusuyla baş başa bırakan eylem. Lakin başlıktaki "internet" buluşmanın muhtemel sonuçlarıyla ilgili tahminde bulunamayacak kadar fazla genel bir tabir olmuş. Mesela burası da internetin bir parçası, LinkedIn de bir parçası, omegle de bir parçası. Sana ne lazım?
Sahsen ben bir kere internetten tanisip ertesi gun bulusmustum. Ne cesaretse. Sonra döner felan yemistik. Cok kiyak da sohbeti vardi. Pisman degilim. Ama bu benim sansimdi. Iyi biriyle karsilastim. Siz yine de her onunuze gelene atlamayin.
yapıcaktım son anda vazgeçti. o zaman kızmıştım ama şimdi iyi ki buluşmamışız diyorum. pek güvenilir bişey değil.
Sonunda felaket kokan durumdur.
10 sene önce sözlükten tanışıp buluşmuştuk, hayattaki en iyi arkadaşım, dostum oldu, 1 sene önce sebepsiz tripler yaparak beni hayatından çıkardı. Görüyorsan açıklama borçlusun dostum, bye.
En iyi dostum oldu, bizde kaldığı bile var yani.
çok sakıncalı bir eylem. hele de kızlar aman diyim. bu erkekler hep kandırıyor. zaten ortada hiçbir sebep yokken buluşmak isteyen adamdan ne hayır gelir?
belirli bir süreden sonra bence yapılabilitesi olan bir eylem.
Cesaret ister.

Çünkü konuştuğun kişiye aklında bi tip biçiyor insan, ki biliyorum ki gerçeğiyle alakası büyük ihtimal yok

Eğer bir gün görürsem seni /sizi büyük şok yaşayacağımı düşünüyorum.

Aynı şekilde karşı tarafta beni görünce şaşıracaktır.

(bkz: hayaller ve hayatlar)
görsel
3 yıl önce bir kızla yaptığım eylem. Gayet keyifliydi.
Kusura bakmayın ama gerizekalılığın önde giden versiyonu derim ben bu duruma,internet gibi sanal bir ortamda flörtleşmek kadar anlamsız durumlar pek az bulunur.
Bence de cok fazla abartilacak bir sey degildir.

Arayip sesini duyduktan sonra kendisini bir iki fotografta gordukten sonra sorun olmayacaktir.
Kizlarin nedense önce hevesle yaptığı ilk buluşmadan sonra hevessizlestigi durumdur. Madem çok şekilcisin foto falan iste de mi. Hemen buluşak derler Ama karşısında piç göremeyince Kahrolur bunlar genelde. Bu yüzden fazla önemsememek lazımdır zaten kız keyfine göre ilişkiyi kesip atacaktır o vakte kadar gönül eğlendirmektir amaç.
böbreği barcelona'nın rakibine basmaktır..
Takriben 20-25 kişi ile yaptığım hede.
bir şeyleri(?) kaptırmadıktan sonra sorun yok. malum, organ mafyası var, şusu busu var...

istatistiklere göre 1000 kişiden 873'ü internette tanıştığı en az bir kişi ile buluşmuştur. bunların yüzde 69'u hayal kırıklığı yaşamış, yüzde 11'i arkadaşlık/sevgili durumunu uzun süre devam ettirmiş, yüzde 20'si de birkaç buluşmadan sonra sıkılıp bir daha hiç görüşmemiştir.

Buluşmaların büyük kısmı seks beklentisi ile olmuş ve çok gecelik performans denemelerinden ziyade tek gecelik bok ile sonuçlanmıştır.

Kaynana dırdırı ve aile kavgalarına özenen azımsanmayacak kadar bir kısmı da evlilikle devam ettirmiş ilişkilerini.

Dikkatli olun. Kolay gelsin.

Not: işkembe i Kübra.
Süper zevkli bir olay.
portakalı soymadan içindekini bilemezsin sözüyle eş değer.
portakalı soymadan içindekini bilemezsin sözüyle eş değer bir durum.
Sakat aşktır ne idüğü belirsiz olabilir.
Sıkça yaptıgım eylemdir.. kafa dengi ve içmeyi bilen biriyse oooo değmeyin keyfime.. yalnız bayanlar icin sakıncalı olabiliyor zira sapığı var hirlisi hırsızı var... dikkat edilmesi gerekir. Buluşmadan önce buluşulan kişininde anlayacağı şekilde bir arkadaşına Eşine dostuna mutlaka haber verilmelidir..

Ve mümkünse ilk buluşmada sevismeye çalışmayın.