bugün

türk telekom'un yeni hobilerinden.

(bkz: elektrik kesintisi)
(bkz: su kesintisi)

+

(bkz: internet kesintisi)
şirketlerin çalışanlarına uygulaması gereken kesintidir. iş yapması gerektiği halde internette sörf yapan o kadar çok eleman var ki.*
kablosuz modeminiz varsa ve modemin vericisi üst katta ise sıkça başınıza gelebilecek bir durum.
bir hafta içinde ikincisini yaşadığımız yeni kesinti.
devamli yasadigim nasil çözüme ulastiracagimi bilemedigim, dis agrisindan da beter kivrandiran olay. *
çok pis bir duygu, hele sen o kadar destan yaz döktür,pöykür tam yollayacagın anda ana o ne inernet sen kalk git.. adam bi ben gidiyorum, bi dışardan istediğin bir şey var mı felen diye sorar demi. o bişey değil o kadar yorumun da aklını celmiyor mu ifrit oluyorum.
yorumumu kaybettim hükümsüzdür
(bkz: internetler kesik)
(bkz: ttnet yaşlandırır)
kolumun, bacağımın kopması duygusu gibi bir şey. etrafımdakilerin söylediğine göre hafif agresifleşiyormuşum aynı zamanda.

ev arkadaşımla aramda geçen dialog:
- ya hoca ne bu sendeki haller? moralin çökmüş anladık hırsını bizden çıkarma bari her şeye kızıyorsun.
feciasabi - internetim kesildi olum, üstüme gelme.

birkaç gün sonra:

feciasabi - birader bir şeyi de kendin yap banane. hey allahım.
- senin yine internetin mi kesildi?

görüldüğü üzere belli bir süre sonra etrafınızdakiler de ortama ayak uydurabiliyor.
telekom un sukranla anilmasina! yola acan olaydir.
bilincsiz halkimiz internet tasarrufu yapmadigindan mecbur kalinan hadisedir.
sürekli gidip gelmesiyle birlikte elimi f5ten çekmemeye sebep, lanet.
(bkz: ttnet göz kırpıyo)
genellikle telefonla konuşan biri olduğu için internet kesilir.
olaylar şöyle gelişir;
1)telefon çalar ve lanet olsun denilir.
2)telefon açılır ve anneye verilir.
3)modemin adsl ve ethernet ışıkları sönünde telekoma küfür edilir.
4)telefon kapatılınca internetin geri gelmesi beklenir.
modem ışıklarından bir veya birkaçının sönmesi durumu.
kesin birilerinin işine yarıyordur o sebeple bu kadar sıkça olmaktadır.
son 3 gündür sürekli yaşanılan sorun. türkiye geneli sanırım. şu an facebook'a giremiyorum mesela. msn'de de online olan olana.
internet sansürü nedeniyle torrentlere abanan türk gençliğinin eseri olduğunu düşünüyorum.
bir hastanın ilacının kesilmesi gibidir kimilerimiz için.
bir tt net klasiğidir.sırf bu tt net ten kurtulmak için aç kaldık,susuz kaldık,bir ay gece çıkmadık ödedik tazminatımızı kurtulduk.görüyorum ki tt nette bi değişiklik yok.aynı tas aynı hamam.
kullanmayacak olsan dahi felaket bir durumdur. yani bilgisayarı kapatırsın vs. ama bilirsin ki bi tuş uzakta ya kesilirse öyle mi; hiç bir şey tat vermez adama.
birazdan meydana gelecegini düşündügüm hadise.

ehh malum tüm bilgiler burdan akıyor özellikle feys üzerinden.
yarın taksimde bir buluşma düzenlemeyi engellemek için yapılabilir.

anayasa ya aykırı. ama sikleyen kim.
her şey çalışırken internetin çalışmamasıdır. elektrik kesintisiyle eşdeğer, hatta daha da can sıkıcı olur.

3 saatlik kesinti bile feci derece can sıkıyor.
15 gundur gerceklesen eylem. su oruspucocuklariyla muhattap olmadan kesin cozume varabilecegim bir yol varsa guzel yazarlarimiz mesaj kutumu şenlendirsin lutfen.
Hayatımda gördüğüm en saçma durumlardandır. Hiç bir sebebi yokken internetiniz gider ve kimse bunun için bedel ödemez.

Çünkü siz sabit bir fatura ödüyorsunuzdur. iss niz kesinti için hiç bir zaman suçluluk kabul etmez ve 30 gün boyunca interneti kullanmazsanız da aynı parayı sömürüverirler.

Şuanda başıma gelen hadise.
güncel Önemli Başlıklar