bugün

Mide bulandırır. Baba evinde görmedikleri ilgiyi alakayı ve parayı koca evinde bularak sanki kendisine ait mallarmış gibi lanse eden; hayatına sonradan dahil olan bi erkeğin mal varlığıyla, varaklı koltuk takımıyla, sunduğu altınlarla övünen sonradan görme ve ezik kadınlar tarafından kullanılır genelde.

Tek başarıları halı ile perdenin uyumudur. tez vakitte çocuk yaparak; baby shower, doğum günü, tooth shower, ilk kaka partisi gibi faaliyetlerle bu gösterişlerin devam niteliğindeki nimetlerinden de faydalanırlar.
Hayır anlamıyorum bu kadar boş musunuz ya. Onu geçtim, eşiniz dostunuz hiç mi uyarmıyo sizi? Ne boş çevreniz var. *
Büyük konuştum, inş evlenince tek derdim kocişime hazırlayacağım sunumlu yemekler, kurdeleli bardak çanaklar, instagram'a atacağım nispet içerikli fotoğraflara vereceğim filtreler olmaz. *
Essy hanimcigim ins bunlarin hepsini yapmak isteyen bir esin olur da pembik tuller mavi payetler ile gender party de boy gosterirsin. Neden bunlari sadece kadinlar istiyormus gibi davraniyorsunuz nedir yani.
Birde çekiliş falan yapıyorlar takipçilerine. Kusacam galiba.
iğrenç ötesi.
Hele birde kadın şu yeni nesil süslüman kızsa tamam
Direkt takibi bırakın

Hergun bin tane kocişiyle foto atar
Her akşam yemeğinin fotosunu instaya atar
Kahvaltı sofrası
Vs vs...
mutlularsa bizi alakadar etmez.
Ortak hesap adı altında yapılan saçmalıktır.

Biraz yapaylıktan arının.
Instagramdaki swinger ciftlerin hesaplari daha ilgi çekici.
Twitter'daki evli çift hesaplarından iyidirler.
Takip ettiğiniz çifte göre değişen tepkilere maruz bırakacağınız çifttir.

Benim takip ettiğim bir karı koca var; altlarında karavan, gece başka yerde gündüz başka yerdeler. Resmen benim aklıma koyduğum hayatı, gerçekte yaşıyorlar.

Fotoğraf sanatçısı olmaları da cabası.

Doğayla, renklerle, ilkel yaşamla, huzurla iç içe bir hayattan kareler sundukları için bin kez teşekkür ettiğim çift hesabıdır.