bugün

Bu gece keyif yapmak istedim. Evim yeni ve henüz internetim yok o yuzden fim kiraladım. Bi miktar midye ve çiğ köfte ardından bira aldım. Evime gelip uzerimi değiştim. Biraz tv izledim iki bira içtim. Cd yi taktım ama film açılmıyor. Buradan vcd ciye selamlar.
Hayattan tat alamamak.

Bu boktan ülkeye göre rahat bir işim ve fena sayılmayan bir gelirim var. Lakin gelin görün ki yaşantımdan pek keyif almıyorum. her gün aynı günü yaşıyor gibiyim. Çocukluğumu özlemekten, şu avatar resmimdeki veleti kıskanmaktan bitap düştüm.
(bkz: korse)
(bkz: hayat) çok adaletsiz lan. gamsız biri olan ben bile bazen şaşıyorum. bu kadar olmaz artık dediğin şeyler bir bir oluyor işin kötüsü bu duruma da alışıyorsun. sonra bir bakmışsın yeni bu kadar olmazların ve oluşları. bir nevi kısır döngü. dedim ya alışıyorsun işte.
söyleyemedikleridir, ulaşamadıklarıdır. çok uğraşmış olmasına rağmen kıl payı kaçırdıklarıdır. emeklerime yanarım, pes etmeyeceğim.
yarın doğum günüm. canım sıkkın çünkü git gide çokcukluğumdan uzaklaşıyorum. anne ve babamın bana ateri aldığı yaş günümü istiyorum. o günkü doğum günü kutlamamı geri istiyorum. o gün bana hediye edilen pemboyu istiyorum. pemboyu çok özledim. o yaşıma geri dönmek istiyorum. hayattan çok sıkıldım, çok fazla yoruldum. stresten her gün kalbimin şıkışmasından bıktım. ağlamak istiyorum yalnız kalmak istiyorum. başımı alıp gitmek istiyorum.
Üçüncü ayrılığın birinci ay dönümünde halen unutulamayan yari yeni sevgilisiyle mutluyken görmek.
Baş ağrısı gerçekten berbat.
az uyku.
Eski sevgili. Bugün 13 senelik arkadaşımla buluştum nilushka bu sessizlik çok hayırlı değil bence vazgeçmiş olması inandırıcı gelmiyor dedi. Tırsmadım desem yalan olur. Ev arkadaşım dallama sevgilisinden ayrıldı söylenmeyecek ne kadar laf varsa söylemiş. Böyle kafasını zeytin kırar gibi kırmak istiyorum. Artık evlenip çoluk çocuğa karışayım mı sözlük?
Hof bu ara her şey canımı sıkıyor.

(bkz: bitsede gitsek)
sabah 10 da sınavımın olması bunun için 7 de kalkmış olmamın gerekmesi ve saat 4 olmasına rağmen uyuyamam.
geceleri sizi düşünen , sabahları ilk sizi aklına getiren birinin olmaması..
ne bi günaydın ne de iyi geceler.
bizi yine sonsuz sessizlik bekler..
Saat 11 de fizik sınavı olması ama benim birşey bilmemem. Seneye bir kez daha alacağım galiba.
Sabah 7 de şehrin öte ucundaki staja gitmek için uyanmaktır. Bir de stajda güya bize yardımcı olacak olan öğretmenlerin bunun için onca para almasına rağmen bizi can sıkıntısından öldürmeleri yok mu deliriyorum. Madem gelmeyin de ki masraf çıkmasın.
suriyeliler.
KARŞiLiKSIZ SEVGi
SURiYELiLER
MiLLi TAKIMIN MAHALLE TAKIMI GiBi OYNAMASI
VAN PÖRSiNiN HALA KOVULMAMASI
AiLEMiN SiGARA iÇMEME KARiSMASI
UYKUSUZLUK
OKUL VE iŞ
RAKISIZ BALIK.
1) hakkının yenmesi

2) sevdiğine asla kavuşamayacağını bilmek

3) dünyadan soğumak

4) insanlardan iğrenmek

5) 3. dünya ülkesinde yaşamak
kalabalık içinde yalnızlık, evde kendi başıma yalnızken mutluyum verimliyim ama kalabalık içinde yalnız kaldığımda canın sıkılıyor hiçbirşey yapma hevesim kalmıyor.
sıcaktan uyuyamamak, bir oraya bir oraya dönmek. gidip camdan atlayasım geliyor yeminle.
Sütyenim.
Özlemdir.

Aileye, sevdiceğe, dosta, geçmişe...vs hiç farketmez.

Özlem can sıkar, içini kurutur insanın sinsi sinsi...
bir şeye erken veya geç olmak ve zamanı değiştirememek. bok gibi bir durum.
görsel

Çoğu şeyler bunun kadar gereksizdir. Takmayın kafanıza.
kendisinin nasıl biri olduğunu sizin bildiğinizi bilmesine rağmen, yüzünüze baka baka olduğundan başkası gibi davranan insanlar.