bugün

bir kamera tarafından takip edilinen durumlardır. bazen teknolojiden nefret ediyorum.
yalanın ortaya çıkınca.
ayakkabıyı çıkarırken aynı anda çorabın da çıkması buna örnektir.
ergenlikte rüyadan dolayı erekte olurken hissedilen durumdur.
kumaş pantolon giydiğiniz an. her şey sere serpe sallandığı için çıplak hissettirir. bu yüzden şahsım tarafımdan hiç tercih edilmez.
Kalabalık bir cafe/ bar/ davet ortamında tam da herkesin nasılsa aynı anda sustuğu bir saniyede, çın çın kahkaha atmak.
sakalı ve saçı uzattıktan sonra yok denecek kadar kısa kestirmek.
Tayt giyince.o yuzden sadece iki kez giydim.
yaz gelmiş. bikiniyi ilk giyip çıkacağım an. henüz hiç bronzlaşmamışsın filan. bi de yaz moduna hazır hissetmiyosun o an kendini.
bilmiyorum bende öyle oluyo.
sıcaktan göte yapışmış, sürekli araya kaçan pantolondur sanırım. üstüne kısa t-shirt giyme hatası yaptıysanız hele...
çaresiz kalınan anlardır.
cüzdan, anahtar, telefon üçlüsünden biri dahi eksik olsa yaşanan histir bazıları için.*
uzun süre sakal bıraktıktan sonra sinekkaydı traş olmak.
Sevgili ile konusurken babanin kiminle konuşuyorsun diye sorması o anda yalan söyleyememek.
Parasizlik, sigarasizlik ve ac olmak.
evin içinde elektrikli süpürge çalışması. gerçekten kendimi tuhaf hissediyorum o aletin sesini duyunca.
saç / sakal traşı.
amfide sevgiliyle el ele dersi dinlemeden konuşurken hocaya yakalanmak ve bu durumun sonucunda 100 civarı kişinin size bakması insanı çıplak hissettiriyor.
cep telefonunun şarjının bittiği andır.
teşekkürler makina.
çıplak olmak.
banyodan çıktığın an. soğuk hava + sıcak vücut = bu sefer saçlarımı kurulayayım bari!
uyurken üzerine örtecek bir şeyin olmadığı anı tasvir eden tanımlama.
sen hariç, duraktaki tüm yolcuları alan otobüsün yanından geçişi anıdır.
traş olmak. istisnasız.
kışın 3 ay boyunca pantolonunun altına içlik giydikten sonra, bahar gelince içliksiz çıkmanın ilk günü.